Lietuvos baidarių slalomo čempionai – alytiškiai

Vilius Rasimavičius ir Mantas Atmanavičius – Lietuvos baidarių slalomo čempionai.

Grigiškėse tekančioje Vokės upės atkarpoje įvykusiame Lietuvos baidarių slalomo čempionate alytiškiai vėl skynė pergales. Šaltas oras ir iškritęs sniegas nesutrukdė Arvydo Atmanavičiaus vadovaujamo Alytaus irklavimo klubo SRAUTAS sportininkams iš varžybų parsivežti net 4 medalių.
Prestižinėje vyrų vienviečių baidarių klasėje čempionu 1,84 sekundės persvara tapo Vilius Rasimavičius, jis 20-ties vartų trasą finale įveikė per 83,48 sekundės, sidabrą šioje laivų klasėje iškovojo vilnietis Simantas Mažeikis finišą pasiekęs per 85,33 sekundės, o bronzos medalis atiteko kitam Alytaus SRAUTO sportininkui Mantui Atmanavičiui trasoje užtrukusiam 86.41 sekundės. Mantas Atmanavičius atsigriebė vienviečių kanojų klasėje. Irkluodamas viena irklo mente valdomą kanoją alytiškis trasą įveikė per 95,30 sekundės ir nors prilietė 2 vartų gaireles ir dėl to užsidirbo 4 sekundes baudos (bendras rezultatas 99,30), vis tiek buvo nepralenkiamas šioje laivų klasėje. Sidabro medalį irkluodamas kanoją iškovojo kitas alytiškis, 2020 metų šios klasės Lietuvos čempionas Valdas Keršys, kuris nors ir užsidirbo tik 2 sekundes baudos, trasą įveikė 103.97 sekundės (galutinis rezultatas 105,97) ir turėjo pripažinti Manto pranašumą. Alytiškius ant prizininkų pakylos pasitiko trečią vietą iškovojęs Vilniaus klubo VOLATILIS atstovas Rimantas Pumputis trasoje užtrukęs 107.70 sekundės.

Nors baidarių slalomo sezonas dar tik prasidėjo, abejose įvykusiose svarbiausiose sezono varžybose, Lietuvos taurės I etape ir Lietuvos čempionate triumfavo minėti Alytaus SRAUTO sportininkai. Artimiausios baidarių slalomo varžybos vyks birželio pabaigoje Puvočių kaime tekančioje Merkio upės atkarpoje. Jose stipriausi Lietuvos baidarių slalomo sportininkai kovos dėl antrojo Lietuvos taurės etapo apdovanojimų.