Likviduotos „Alytaus infrastruktūros“ patalpose įsikurs gyvūnų globos įstaiga

Alytaus miesto savivaldybė viešojo nuomos konkurso būdu išnuomojo buvusios viešosios įstaigos „Alytaus infrastruktūra“ patalpas, Studentų g. 13, Alytuje. 218,64 kv. m. ploto nuomos sutartimi išsinuomojo asociacija „Keturkojo Viltis“.

Nustatyta nuomos kaina – 1,45 Eur už kvadratinį metrą. Bendra nuomos kaina – 317,03 Eur per mėnesį. Šios patalpos buvo išnuomotos tik po penkto paskelbto nuomos konkurso.

Balandžio mėnesį bus pasirašyta nuomos sutartis ir dėl 296,65 kv.m. ploto negyvenamų patalpų (garažų) nuomos su laimėtoju. Nustatyta nuomos kaina – 1,40 Eur už kvadratinį metrą. Bendra nuomos kaina – 415,31 Eur per mėnesį. Šis nuomos konkursas buvo itin populiarus ir įvyko iš pirmo karto, jame dalyvauti panoro net šeši dalyviai. Patalpos bus naudojamos variklinių transporto priemonių remontui. Nuomos terminas abejose sutartyse yra 5 metai su galimybe nuomą pratęsti dar 5 metams.

Likvidavus viešąją įstaigą, dar praėjusiais metais dalis jos turto buvo perduota savivaldybei pavaldžioms įstaigoms. Daugiau kaip 60 vienetų įvairaus turto nuspręsta parduoti viešame prekių aukcione.

2021-03-17 įvykusiame aukcione iš 41 parduoti 29 daiktai. Gauta 9357 Eur pajamų. Likę neparduoti daiktai bus pasiūlyti pavaldžioms įstaigoms, jų neperdavus, visi viešame aukcione neparduoti kartu su per 2021-04-01 e-varzytines neparduotais daiktais bus parduodami pakartotiniame viešame aukcione  balandžio mėnesio pabaigoje.

2021-03-08 dieną aukcione iš 7 įvairių transporto priemonių  buvo parduotas vienas lengvasis automobilis už 4800 Eur.

Pakartotinis aukcionas paskelbtas 2021-04-15, plačiau https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auctions.do?estateType=2&estateSubtype=&stateType=PASKELBTA-IR-VYKSTA&kind=4&advancedSearch=true&number=&municipality=&city=&auctionType=&startBidFrom=&startBidUntil=&startDateFrom=&endDateTo=&startsOn=&endsOn=

2021-04-01 įvyks 19 daiktų (transporto priemonių ir spec. technikos) aukcionas, plačiau

https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auctions.do?estateType=3&estateSubtype=&stateType=PASKELBTA-IR- VYKSTA&kind=4&advancedSearch=true&number=&municipality=&city=&auctionType=&startBidFrom=&startBidUntil=&startDateFrom=&endDateTo=&startsOn=&endsOn=&sortBy=endDate.ASC

Turto ir verslo skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *