Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro vadovo konkursą laimėjo Irma Maskeliūnienė

Paaiškėjo, kas laimėjo penktadienį įvykusį Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus konkursą. Šiai įstaigai ateinančius penkerius metus vadovaus iki šiol laikinai vadovės pareigas šioje įstaigoje ėjusi Irma Maskeliūnienė.

Paraiškas dalyvauti konkurse buvo pateikę 8 pretendentai, iš jų 4 į konkursą neatvyko. I. Maskeliūnienė surinko daugiausiai balų iš 4 dalyvauti konkurse atvykusių kandidatų.

Direktorės pareigas Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre I. Maskeliūnienė pradės eiti, jeigu niekas neapskųs konkurso rezultatų.

„Dzūkijos veidas“ primena, kad 2019 metų birželio mėnesį paskelbtą Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro vadovo konkursą buvo laimėjusi I. Maskeliūnienė. Šis konkurso laimėjimas galiausiai įsisuko į teismų maratoną, kitam konkurso dalyviui apskundus šį sprendimą teismui. Pagrindinis skundo argumentas buvo, jog laimėtoja I. Maskeliūnienė konkurso organizavimo dieną koordinavo Medicininės reabilitacijos ir sporto centro veiklą, todėl negalėjo dalyvauti konkurse ir užimti jo direktorės pareigų dėl Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo reikalavimų pažeidimo.

2020 m. birželio 16 d. Kauno apygardos teismas priėmė sprendimą pripažinti negaliojančiais 2019 m. birželio 25 d. VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus konkurso rezultatus  o Alytaus miesto savivaldybės administraciją įpareigojo nutraukti darbo sutartį su laimėtoja. Po teismo nutarties sutartis su I. Maskeliūnienė buvo nutraukta, tačiau šiai įstaigai laikinai vadovauti buvo paskirta ta pati I. Maskeliūnienė.

Panašūs įrašai:

2 komentarai apie “Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro vadovo konkursą laimėjo Irma Maskeliūnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *