Pirmajame naujųjų metų Lietuvos moterų tinklinio mūšyje – Alytaus klubo pergalė

Sekmadienį buvo sužaistos pirmosios TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynės 2021 metais. Džiugia nata metus pradėjo Alytaus „Prekybos-Paramos“ tinklininkės. Jos savo aikštėje 3-0 (25:19, 25:17, 25:19) įveikė Kauno „Svajos“-LSU komandą.

Šeimininkes į priekį vedė rezultatyviausia čempionato žaidėja Jekaterina Kovalskaja. Jos sąskaitoje – 21 taškas. 12 taškų pridėjo Gerda Grudzinskaitė, po 7 – Emilija Želvytė ir Simona Vaičiukynaitė.

„Svajos“-LSU ekipoje rezultatyviausiai žaidė Karina Mickevičiūtė (8 tšk.) bei Stela Šigauskaitė (6 tšk.).

„Džiaugiamės, kad laimėjome, bet padarėme daug savo klaidų. Tikimės, kad kitose rungtynėse parodysime geresnį žaidimą. Antroje sezono pusėje tikimės gerų rezultatų. Visą gruodį dirbome su fiziniu pasiruošimu, todėl dabar esame nusiteikusios „arti“ aikštelėje ir laimėti“, – šypsojosi J. Kovalskaja.

LSU ekipa pirmajame sete su varžovėmis žaidė lygiai didžiąją laiko dalį, o antrajame ir trečiajame setuose „Prekybos-Paramos“ tinklininkės dominuodavo pradžiose, tačiau LSU žaidėjos sugebėdavo grįžti į žaidimą ir grąžinti intrigą. Visgi visų setų pabaigose pranašumą įrodė labiau patyrusi Alytaus komanda.

„Sunku pasakyti, ko pritrūko. Galbūt ryžto ir jėgų. Pamatėme, kad galime žaisti su tokiomis stipriomis varžovėmis ir galbūt kiek atsipalaidavome.  Antrajame ir trečiajame setuose startavome labai blogai, bet po trenerės paprašytos pertraukėlės sugebėdavome susitvarkyti su savo psichologija ir grįžti į rungtynes“, – mintinis dalinosi LSU žaidėja Silvija Skorupskaitė.

„Prekyba-Parama“ (16 tšk.) pirmauja čempionate, o LSU (3 tšk.) užima šeštąją vietą.

TOP SPORT Lietuvos moterų čempionatas tęsis artėjantį savaitgalį. Šeštadienį intriguojančiose rungtynėse susitiks Jonavos „Aušrinės-KKSC“ ir Vilniaus „SM Tauro-VTC“ ekipos, o sekmadienį vyks ne mažiau įdomi akistata tarp Gargždų SC ir Kauno LSU klubų.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.