Į komisijas deleguoti E. Čečėta ir V. Jastremskas, Č. Daugėlos kandidatūra sukėlė abejonių

Iš kairės: E. Čečėta, V. Jastremskas, Č. Daugėla. Dzūkijosveidas.lt nuotr.

Į bendrovės „Alytaus šilumos tinklai“ nepriklausomų valdybos narių atrankos komisiją Alytaus politikai nusprendė deleguoti tarybos narius socialdemokratą Edmundą Čečėtą bei „Alytaus piliečių“ atstovą Vytautą Jastremską (tiems atvejams, kai E. Čečėta negalės eiti komisijos nario pareigų arba jam teks nusišalinti).

Nors vienoje iš sprendimo projekto alternatyvų buvo įrašyta ir Česlovo Daugėlos pavardė, dalis vietos politikų ketvirtadienį vykusio nuotolinio posėdžio metu suabejojo jo reputacijos nepriekaištingumu. „Ar netolimoje ateityje neteks keisti sprendimo dėl to, kad Česlovo Daugėlos reputacija gali būti nesuderinama su jam patikėtomis pareigomis“, – retoriškai klausė tarybos narys konservatorius Šarūnas Klėgeris.

Su juo nesutiko kolegė tarybos narė Laura Radzevičiūtė, pasak kurios, Č. Daugėla į savivaldybės tarybą pateko alytiškių sprendimu, o pagal rinkimų į merus rezultatus užėmė trečią vietą. „Nepaisant tam tikrų istorinių įvykių, žmonės juo pasitikėjo. Gyventojai jau nusprendė dėl jo reputacijos ir svarbos savivaldybės tarybos darbe“, – dėstė politikė.

Būtent jos iniciatyva šių metų sausį tarybos priimti sprendimai „Dėl atstovų delegavimo į UAB „Alytaus šilumos tinklai“ nepriklausomų valdybos narių atrankos komisiją“ bei „Dėl atstovų delegavimo į UAB „Dzūkijos vandenys“ nepriklausomų valdybos narių atrankos komisiją“ „sugrįžo“ į tarybą, ji pasiūlė pripažinti netekusiais galios 1-us jų punktus dėl deleguotų narių.

Pasak L. Radzevičiūtės, priimti sprendimai yra teisiškai ydingi, kadangi taryba į Atrankos komisijas galėjo deleguoti tik vieną tarybos narį, kas reiškia jog metų pradžioje, po jų priėmimo, deleguoti du atstovai įgijo nepagrįstą pranašumą atrenkant valdybos narius. Sprendimus keisti privaloma dar ir dėl to, kad tiek į „Alytaus šilumos tinklų“, tiek į „Dzūkijos vandenų“ nepriklausomų valdybos narių atrankos komisijas deleguotas Jurgis Krasnickas pradėjo eiti savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

Portalas Dzūkijosveidas.lt primena, jog šių metų pradžioje į UAB „Dzūkijos vandenys“  nepriklausomų valdybos narių atrankos komisiją Alytaus miesto savivaldybės taryba buvo delegavusi tuometį tarybos narį Jurgį Krasnicką (jam negalint eiti komisijos nario pareigų arba nusišalinus – Edmundą Čečėtą) bei Šarūną Klėgerį (jam negalint eiti komisijos nario pareigų arba nusišalinus – Andrių Jučą).

Į UAB „Alytaus šilumos tinklai“  nepriklausomų valdybos narių atrankos komisiją buvo deleguoti taip pat Jurgis Krasnickas (jam negalint eiti komisijos nario pareigų arba nusišalinus – Edmundą Čečėtą) bei Andrių Jučą (jam negalint eiti komisijos nario pareigų arba nusišalinus – Šarūną Klėgerį).

Vienas komentaras apie “Į komisijas deleguoti E. Čečėta ir V. Jastremskas, Č. Daugėlos kandidatūra sukėlė abejonių

  1. Šita rėksnė ir intrigantė, visų sričių pseudo žinovė jau baigia išsemti miesto žmonių kantrybę. Pirmiausia, siūlome rėkiančiai poniai valdyti savo emocijas, o jei to neįstengia, prašome kreiptis į psichologą. Antra, siūlome baigti patyčių propogavimą, visų jai prieštaraujančių oponentų niekinimą ir tyčiojimąsi iš jų. Tuo labiau, kad žingsnis po žingsnio, teismas po teismo įrodo jos absoliučią nekompetenciją, prie kurio klausimo ji beprisiliestų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *