Be namų likusiai ketvirtos atžalos besilaukiančiai šeimai reikia pagalbos

Be namų likusiai ketvirtos atžalos besilaukiančiai šeimai reikia pagalbos 1
Gintarės ir Mariaus Marčiukaičių šeima. Marčiukaičių albumo nuotrauka.

Jau greitai būsiančią šešių asmenų Gintatės ir Mariaus Marčiukaičių šeimą, gyvenančią Balbiriškyje, ištiko skaudi nelaimė. Visiškai sudegė jų namai. Manoma, kad gaisras įsiplieskė nuo dujinio šildytuvo. Šeimai labai reikalinga žmonių pagalba.

Be namų likusiai ketvirtos atžalos besilaukiančiai šeimai reikia pagalbos 2

Nelaimė įvyko penktadienio popietę, kai Gintarė išvyko apsipirkti į Alytų, o vyresnieji du šeimos vaikai buvo likę namuose. Penkiolikmetė Marčiukaičių dukra pro langą pamatė besiverčiančius dūmus. Ji išbėgo į lauką. Ugnis staiga išsiplėtė, galiausiai apėmė visą namą. Visas šeimos turtas sudegė visiškai.

Laimei, namuose buvę vaikai spėjo pabėgti į lauką ir patys iškvietė pagalbą. „Džiaugiamės, kad visi likome sveiki ir gyvi“, – sakė G. Marčiukaitienė.

Be pastogės liko šeima su trimis penkiolikos, vienuolikos ir šešių metų vaikais. Ketvirtoji šeimos atžala pasaulį turėtų išvysti šiomis dienomis.

Sudegusio Marčiukaičių namo statybos dar nebuvo galutinai pabaigtos, tad ir pats turtas nebuvo apdraustas. Šeima šiuo metu glaudžiasi vieno iš sutuoktinių tėvų namuose. Nors šeimą ištiko skaudi nelaimė, jie vilties nepraranda ir svajoja atstatyti ugnies sunaikintą turtą.

Geros valios žmonės jau aktyviai aukoja nelaimės ištiktai šeimai, prisideda ir finansiškai, ir būtiniausiais buities daiktais. Šeimai tenka rūpintis ir naujais drabužiais, ir į šį pasaulį tuoj ateisiančio kūdikio kraiteliu. Šeima džiaugiasi, kad žmonės padovanojo kūdikio vežimėlį.

Pasiteiravus, kokios pagalbos šeimai dabar reikia labiausiai, Gintarė patikino, kad praverstų bet kokia.

Jeigu norėtumėte ir Jūs paaukoti šeimai, galite pervesti auką į Gintarės Marčiukaitienės sąskaitą Luminor banke. Sąskaitos numeris LT124010042501591075. Mokėjimo paskirtyje būtinai įrašykite žodį AUKA.

7 komentarai apie “Be namų likusiai ketvirtos atžalos besilaukiančiai šeimai reikia pagalbos

  1. Mes visi kartu esame galingi. Padėkime vieni kitiems, nebūkime abejingi. Kiekviena Jūsų suaukota suma yra labai svarbi šeimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.