Darželyje „Saulutė“ – laikini ribojimai dėl COVID-19 plitimo

Darželyje „Saulutė“ – laikini ribojimai dėl COVID-19 plitimo 21

Nuo lapkričio 3 dienos lopšelyje-darželyje „Saulutė“ Alytaus miesto savivaldybės administracija įvedė laikinus reikalavimus, kuriais siekiama užkirsti kelią koronaviruso plitimo grėsmei.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme pažymima, kad „Nykštukų“ grupės vaikai, pedagoginis ir aptarnaujantis personalas turi izoliuotis iki lapkričio 11 dienos. „Boružiukų“, „Drugelių“ ir „Voveriukų“ grupių vaikai, pedagoginis ir aptarnaujantis personalas turi izoliuotis iki lapkričio 10 dienos.  Šių grupių darbas vaikams turi būti organizuojamas nuotoliniu būdu.

Taip pat pažymima, kad būtina stebėti vaikų ir darbuotojų sveikatą, o pasireiškus simptomams, nukreipti atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos. Nustačius susirgusį darbuotoją ir artimą sąlytį turėjusius asmenis būtina nedelsiant teikti informaciją Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentui.

Patalpose, kuriose lankėsi sergantis asmuo, turi būti atlikta dezinfekcija, vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis.

Įsakyme taip pat nurodyta, kad jeigu Alytaus lopšelio-darželio „Saulutė“ darbuotojams pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomai, jie turi nevykti į darbą, o jeigu simptomai pasireiškė esant darbe, būtina, kuo skubiau jį nutraukti ir apie tai nedelsiant informuoti įstaigos vadovą.

Turi būti užtikrinta, kad lopšelyje darželyje dirbtų tik darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų požymių, taip pat darbuotojai, nesantys privalomoje izoliacijoje.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.