Alytaus miesto tarybą palieka Valdemaras Chomičius

Valdemaras Chomičius. Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka.

Alytaus miesto tarybos narys Valdemaras Chomičius trečiadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė pareiškimą dėl Alytaus miesto tarybos nario mandato atsisakymo. Paaiškėjo, kad tokį jo sprendimą paskatino pastarųjų dviejų dienų įvykiai, lėmę kad jis išvyksta dirbti į Ukrainą, kur perims garsiojo Ukrainos flagmano Kijevo „Budivelnyk“ vairą.

„Taip, tai tiesa. Susiklostė tokia padėtis, kad man reikia išvažiuoti bei padėti dirbti žmonėms, subūrusiems naują komandą. Tai geras iššūkis, kai iš nieko galima padaryti kažką gero. Man labai gaila palikti Alytaus miesto tarybą, tačiau gyvenimas toks, kad nežinai kada ir kaip pasisuks. Dar iki rinkimų pabaigos apie tokį savo sprendimą nežinojau, jis gimė per pastarąsias dvi dienas“, – kalbėjo V. Chomičius ir žadėjo Alytaus neapleisti, mat čia jo močiutės gimtasis miestas, o jo tėvas iš Simno bei pridūrė, kad yra pusiau dzūkas.

Jis patvirtino, kad į Ukrainą išvyksta jau šio ketvirtadienio rytą.

Tiesa, šioje šalyje V. Chomičius jau sėkmingai dirbo nuo 2012-ųjų iki 2015-ųjų, kai vadovavo Dniepropetrovsko „Dnipro“ klubui, su kuriuo paskutiniame sezone iškovojo Ukrainos čempiono titulą. Praėjusį sezoną V.Chomičius dirbo Alytaus „Dzūkijos“ klube.

VRK Rinkimų organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Jakutis patvirtino apie V. Chomičiaus gautą prašymą ir artimiausiame komisijos posėdyje, kuris įvyks jau šį sekmadienį, jis bus patvirtintas.

V. Chomičių taryboje pakeisti turėtų Alytuje gyvenanti žinoma atlikėja Asta Pilypaitė. Susisiekus su ja, moteris tikino žinią apie V. Chomičiaus pasitraukimą iš tarybos išgirdusi pirmą kartą, o ar ryšis jį pakeisti taryboje, A. Pilypaitė atsisakė komentuoti, mat apie tai net nespėjo pagalvoti.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.