Alytiškiai – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių čempionai

Alytiškiai – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių čempionai 1
Kęstučio Dambrausko ir organizatorių nuotraukos.

Palangoje vykusiose tryliktosiose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose Alytaus miesto sportininkai miestų įskaitoje tapo čempionais.

Fortūną alytiškiams lėmusios varžybos vyko rugsėjo 26 dieną. Gausiomis pajėgomis į Palangą nuvykę Alytaus sportininkai miestų įskaitoje čempionais tapo bendrai iškovoję 254.5 taško, už savęs palikdami kitų miestų savivaldybių atstovus.

Geriausiai sekėsi Alytaus vyrams futbolininkams, finale iškovojusiems antrąją vietą, vyrai tinklininkai užėmė trečiąją vietą, vyrai krepšininkai liko ketvirti, moterys tinklininkės – ketvirtos, moterys krepšininkės – ketvirtos, krepšinį žaidę senjorai – aštunti, šaškių atstovai – devinti, šachmatininkai – trylikti, stalo tenisininkai – trylikti ir smigininkai – penkiolikti.

Seniūnijų bendroje įskaitoje Alytaus Putinų seniūnaitija iškovojo antrąją vietą.

Alytiškiai visose sporto šakose dominavo ir antrajame varžybų etape, kuris vyko Alytuje rugsėjo 5 dieną. Taip jie iškovojo teisę dalyvauti finaluose Palangoje.

Alytiškiai – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių čempionai 2 Alytiškiai – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių čempionai 3 Alytiškiai – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių čempionai 4