„Instagram“ žvaigžde tapusi alytiškės katė skanėstams užsidirba pati

Gimtadienio proga škotų stačiaausių veislės katę dovanų nuo draugo gavusi alytiškė Paulina Pultarackaitė džiaugėsi išsipildžiusia svajone ir nė nepagalvojo, kad jau netrukus po vienu stogu gyvens su pačia tikriausia socialinio tinklo „Instagram“ žvaigžde. „Mėta sekėjų skaičiumi jau senokai mane pralenkė, jis ypač šoktelėjo pavasarį, per karantiną“, – šypsosi Paulina.

Jos škotų stačiaausė turi daugiau kaip 6 tūkstančius sekėjų, kurių nuolat daugėja. Simpatijas socialiniame tinkle, pasak šeimininkės, Mėtai pavyksta užsitarnauti be didesnio vargo – ji labai fotogeniška ir mėgsta būti fotografuojama, nesvarbu, tingiai snūduriuotų ant sofos, žaistų ar valgytų.

Fotografuoti mėgstanti Paulina neretai savo augintinę įamžina ne telefonu, o fotoaparatu. Mėta yra dalyvavusi ir profesionalių fotografų surengtoje gyvūnų fotosesijoje, kur taip pat jautėsi tarsi žuvis vandenyje.

Nors katės paskyra „Instagram“ tinkle buvo sukurta prieš maždaug metus, šiandien ji jau turinti iš to naudos – Paulina nebepamena, kada paskutinį kartą jai pirko maisto, žaislų ar skanėstų, nes tuo aprūpina įmonės, su kuriomis tenka bendradarbiauti.

Tiesa, pasak alytiškės, tikslas niekada nebuvęs toks – atskiros paskyros prireikė pabijojus su kasdien keliamomis Mėtos nuotraukomis nusibosti saviems sekėjams. „Ji tokia graži, kad tiesiog negaliu jos nefotografuoti, o ir nuotraukomis pasidalinti taip norisi“, – sako Mėtos šeimininkė.

Kokia jos augintinė „Instagram“ tinkle? Tokia, kokia ir yra iš tikrųjų – labai natūrali, tingi ir daug mieganti, mėgstanti žmones, bet pykstanti, kai yra imama ant rankų, savo šeimininkei demonstruojanti išskirtinį prieraišumą ir paklusnumą. „Visos šios savybės ir charakterio bruožai nulėmė, kad būtent škotų stačiaausė apsigyveno mūsų namuose“, – pasakoja Paulina. Ji nerimauja, kaip namisėdai Mėtai pavyks įsikurti naujoje aplinkoje, mat jau netrukus odontologijos mokslus Kaune baigusi alytiškė sugrįš darbuotis į gimtąjį Alytų.

Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *