Šviesa tunelio gale: Alytaus viaduko rekonstrukcijai Vyriausybė skyrė 2 mln. eurų

Viadukas Naujojoje gatvėje. Mero N. Cesiulio „Facebook“ paskyros nuotr.

Viadukas Naujojoje gatvėje, daug metų buvęs nemenku galvos skausmu gyventojams ir stambių krovinių vežėjams, pagaliau sulauks rekonstrukcijos – Vyriausybė jo remonto darbams skyrė 2 mln. eurų, o rekonstrukciją planuojama pradėti dar šį rudenį. Tokia džiugia žinia savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje antradienio vakarą pasidalijo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

„Viskas tęsėsi taip ilgai, kad rekonstruotą kelią jau reikia taisyti, o šis etapas taip ir nepajudėjo. Tai buvo miesto gėda. Avarijos, spūstys, nepatogumai, miesto įvaizdis… Dar prieš gerą dešimtmetį pagrindinę miesto gatvę – Naująją – buvo nuspręsta praplatinti iki keturių eismo juostų, tačiau ties viaduku kelias susiaurėja iki dviejų eismo juostų. Viaduko praplatinimas Alytui – gyvybiškai svarbus, siekiant pagerinti susisiekimą ir užtikrinti saugumą“, – dėstė Dzūkijos sostinės vadovas.

Portalas Dzūkijosveidas.lt primena, Alytaus miesto savivaldybė su Susisiekimo ministerija bei bendrove „Lietuvos geležinkeliai“, kuriai priklauso viadukas, dėl jo praplatinimo derėjosi ne vienerius metus. Prieš trejus metus, pasirašius jungtinę veiklos sutartį, savivaldybės atstovai jau net buvo parengę daugiau nei 40 tūkst. eurų kainavusį viaduko praplatinimo projektą, tačiau darbai iš vietos iki šiol taip ir nepajudėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *