Alytaus kolegija turi naują vadovą

Penktadienį įvyko rinkimai į Alytaus kolegijos vadovo pareigas. Juos organizavo Alytaus kolegijos taryba. Nugalėtoju tapo iki šiol direktoriaus pavaduotojo strateginėms partnerystėms pareigas ėjęs Sigitas Naruševičius. Konkurse dalyvavo du kandidatai.

Dar šiandien su buvusia įstaigos vadove Danute Remeikiene nutraukta darbo sutartis ir su naujuoju vadovu pasirašyta nauja. Oficialiai direktoriaus pareigas S. Naruševičius eiti pradės nuo pirmadienio.

„Konkurso laimėtojas surinko reikalaujamą minimalų trijų penktadalių visų tarybos narių balsų skaičių. Noriu pasidžiaugti, kad abu kandidatai buvo verti vienas kito, pasirodė puikiai. Tai nebuvo kažkoks konkurso imitavimas, jis buvo tikras. O balsavimas yra toks, koks yra“, – sakė Alytaus kolegijos tarybos pirmininkas prof. dr. Gintautas Bužinskas.

Apie nuotaiką pasibaigus konkursui pasiteiravome paties S. Naruševičiaus. Jis tikino, kad jaučiasi gerai, o pirmieji darbai, kurių imsis – tai pasiruošimas artėjantiems naujiems mokslo metams.

„Antrasis tikslas yra peržiūrėti dėstytojų kontingentą, nes dalis jų kolegijoje dirba antraeilėse pareigose. O vėliau laukia mūsų įgyvendinamas Informacijos ir ryšių technologijų fakulteto modernizavimo projektas, kuris jau įsibėgėja ir norime, kad naujiems mokslo metams rezultatai būtų apčiuopiami“, – sakė S. Naruševičius.

Naujasis Alytaus kolegijos vadovas šioje įstaigoje įvairiose pareigose dirba jau daugiau kaip dešimt metų. Čia dirbo lektoriumi, katedros vedėju, dabartinio Inžinerijos ir biomedicinos fakulteto dekanu ir galiausiai direktoriaus pavaduotoju strateginėms partnerystėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *