Alytuje – darbas jaunimui, norinčiam skleisti ekologines idėjas

ARATC parengė ir išleido informacinius lankstinukus, kuriuos alytiškiams šią vasarą dalins ekologinių idėjų ambasadoriais tapsiantys studentai

Ekologinės idėjos šiuo metu „ant bangos“. Bet visos idėjos realiai naudingomis tampa tik jas įgyvendinus. Tą padaryti ir kviečia Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC), visuomet ieškantis paprastų ir patrauklių bendravimo su visuomene formų.

„Šią vasarą kviečiame prie mūsų komandos prisijungti ekologinėms idėjoms neabejingus moksleivius/studentus, kurie neštų žinią žmonėms apie atliekų rūšiavimo svarbą, reikalavimus, bendrautų su jais, dalintų informacinę medžiagą, o svarbiausia – uždegtų kitus savo noru matyti pasaulį gražesnį“, – sako ARATC Atliekų tvarkymo paslaugų organizavimo ir kontrolės padalinio vadovo pavaduotoja Rasa Opolskienė.

Vasaros laikotarpiui Alytuje numatyta įdarbinti tris moksleivius ar studentus, kurie bus aprūpinti apranga su skiriamaisiais ženklais ir elektriniais paspirtukais. Jais ekologinių žinių ambasadoriai važinės po miestą, stabtelės konteinerių aikštelėse, diskutuos su žmonėmis, atsakys į jiems kylančius klausimus, dalins lankstinukus su informacija apie atliekų rūšiavimą.

Šią vasarą Alytuje pradėjus eksploatuoti naujas konteinerines aikšteles, kuriose įrengti ir atskiri konteineriai maisto atliekoms, gyventojams kilo nemažai klausimų, atsirado išankstinių nuostatų ir nuogąstavimų. Tokia reakcija įprastai lydi kiekvieną naujovę, kurios atsiradimas pareikalauja keisti nusistovėjusius įpročius.

„Rūšiuoti atliekas nėra sunku – sunku tik pakeisti požiūrį į rūšiavimą“, – pastebi R. Opolskienė,  neabejojanti, kad tiesioginis ir nuolatinis bendravimas paspartins žmonių mąstymo ir elgesio pokyčius.

Netrukus Alytuje pradės dirbti konteinerinių aikštelių priežiūros specialistai, vadinamieji „reindžeriai“, kurie dirbs nuolat, o vasarą padirbėti kviečiami studentai bus savotiški jų pagalbininkai.

Tad ARATC siūlo laikiną darbą ir kviečia atsiliepti moksleivius ir studentus, norinčius skleisti ekologines idėjas Alytuje.

Dirbti priimami ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus asmenys, gebantys sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, turintys puikius bendravimo įgūdžius.

Darbo trukmė – 6 val., atlyginimas – 465 eurai prieš mokesčius.

Kreiptis tel. 8 656 30458

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *