Eilės kirpyklose nusidriekė net pusantro mėnesio į priekį, o paslaugas brangins ne visi

Kai kuriose kirpyklose eilės pas kirpėjas nusidriekė net pusantro mėnesio į priekį. Dzūkijosveidas.lt nuotraukos.

Vakar buvo pirmoji diena, kai sušvelninus karantino sąlygas, duris atvėrė kirpyklos ir grožio salonai. Sulaukta milžiniško klientų antplūdžio, o kai kuriose kirpyklose eilės pas kirpėjas nusidriekė net pusantro mėnesio į priekį. Pasiteiravus, ar dabar grožio paslaugų kainos brangs, tai patvirtinti ryžosi ne visi, esą geriau jau išlaikyti turimus klientus, kurie taip pat karantino metu nukentėjo finansiškai. Tačiau kai kurių kirpyklų ir grožio salonų atstovai neslepia, kad paslaugos visgi brangs keliais eurais, mat tokios visame pasaulyje neeilinės situacijos metu net kelis kartus brango įvairios apsaugos priemonės – kaukės, pirštinės, dezinfekciniai skysčiai.

Vyrams reikia čia ir dabar

Grožio salono „Siciliana“ savininkė Snieguolė Bražinskienė teigė, kad klientai išties sekė informaciją, kada bus sušvelnintos karantino sąlygos ir pagaliau duris atvers kirpyklos ir grožio salonai. Vos sužinoję, kada bus atnaujinamos grožio paslaugos, registruotis joms puolė iš anksto.

Grožio salono „Siciliana“ savininkė Snieguolė Bražinskienė.

„Praktiškai pirmoji mūsų darbo savaitė buvo užpildyta iš anksto, o šiandien klientus jau registruojame tik gegužės antrai pusei“, – sakė S. Bražinskienė ir pridūrė, kad vyrai dažniausiai kirpimo paslaugą nori gauti čia ir dabar, kad ir vėlai vakare.

Grožio salono savininkė patikino, kad grožio paslaugų kol kas nebrangino, tačiau jau kitą mėnesį planuoja peržiūrėti kainoraštį ir įvertinti patirtas išlaidas įvairioms apsaugos ir dezinfekcijos priemonėms. Jos tikinimu, paslaugos gali brangti nuo dviejų iki kelių eurų.

Pasak S. Bražinskienės, klientai, atidarius grožio saloną, labiausiai pageidauja plaukų kirpimo, dažymo ir manikiūro paslaugų.

Pasiteiravus, ar dėl karantino patirti nuostoliai yra dideli, verslininkė patikino, kad pusantro mėnesio likti be pajamų išties buvo sudėtinga, o atsitiesti laiko reikės: „Dabar klientų apgultis yra didelė, tačiau kaip viskas susidėlios vėliau, sunku prognozuoti. Tikimės, kad šita pandemija galų gale greitai pasibaigs.“

Per dieną – po kelis šimtus skambučių

Grožio salono „Lina“ moterų plaukų stilistė Evelina Biržinė tikino, kad likus kelioms dienoms iki grožio salono atidarymo po karantino sušvelninimo, per dieną sulaukdavo ir po kelis šimtus skambučių: „Neįmanoma buvo visoms atsiliepti ir , žinoma, dėl to buvo ir nepatenkintų klienčių. Tačiau bandom dirbti visu pajėgumu nuo ryto iki vakaro.“

Grožio salono „Lina“ moterų plaukų stilistė Evelina Biržinė.

Stilistė tikino, kad šiuo metu yra užimta iki birželio vidurio ir tokioms eilėms įtakos turi karantino sąlygoti reikalavimai – tarp paslaugų teikimo turi būti padaromi laiko tarpai, iš naujo dezinfekuojamos ir vėdinamos patalpos.

„Stengiamės negąsdinti klientų ir kol kas drastiškai paslaugų nebranginame. Vos eurą užsidedame ant visų mūsų apsaugos ir dezinfekcinių priemonių. Tai natūralu, nes, pavyzdžiui, pirštinės brango daugiau nei keturis kartus. O nuostolių patyrėme visi, nes daug kas negalėjo eiti į darbus, juk ir vaikai namuose, valgyti reikia, o pajamų nėra“, – teigė plaukų stilistė Evelina.

Ji patikino, kad tenka ne tik įprastai atlikti kirpimus ar plaukų dažymus, bet ir taisyti karantino metu padarytas klaidas, kai moterys plaukus tvarkėsi namų sąlygomis.

Grožio salono klientė Laura sakė, kad užsiregistruoti pas savo kirpėją suskubo vos pirmą dieną sužinojusi, nuo kada tiksliai atnaujinamos grožio paslaugos, todėl jai pasisekė pas savo kirpėją patekti vos pirmąją dieną. Paskutinį kartą plaukus grožio salone gražinosi prieš maždaug tris mėnesius, todėl šios paslaugos jai labai reikėjo. Tiesa, namuose su nuotoline savo kirpėjos konsultacija plaukus dažytis bandė pati. „Reikia tvarkytis ir nagus, tačiau pirmenybę teikiau savo plaukams, nes jiems kirpėjos rankos išties labai jau reikėjo“, – sakė Laura ir pridūrė suprantanti, kad nuostolių karantino metu patyrė visi, todėl tai, kad šiek tiek brangs paslaugos, jos nė kiek nebaugina.

Vyrų kirpėjos taip pat vos spėja suktis, mat norinčiųjų apsikirpti po ilgo laiko tarpo tikrai netrūksta.

„Šiuo metu kirpimui užsiregistravusių vyrų turime mėnesiui į priekį. Paslaugas pabranginome dviem eurais, nes to nedarėme nuo sausio mėnesio. Mums visos vienkartinės priemonės irgi kainavo“, – tikino grožio salono „Lina“ vyrų kirpėja Violeta Venčkauskienė. Esą išties yra vyrų, kurie per tas kelias savaites niekur nesikirpo ir kantriai laukė, kol kirpyklos ir grožio salonai atnaujins savo teikiamas paslaugas.

Grožio salono „Lina“ vyrų kirpėja Violeta Venčkauskienė.

Naujų klienčių kol kas nepriima

Manikiūro paslaugų eilės kai kur taip pat nusidriekė kelioms savaitėms į priekį, o naujų klienčių manikiūro meistrės nepriima. Klientės taip pat neslėpė, kad nuaugę, nulūžinėję, apsilupę nagai joms išties kėlė nepatogumų.

Tame pačiame grožio salone dirbanti manikiūro meistrė Jurgita įsitikinusi, kad jai prireiks maždaug dviejų savaičių, kol manikiūrą atnaujins visoms savo klientėms, o naujų klienčių kol kas ji net nepriima.

„Dabar darbo su klienčių nagais turiu daugiau, nes kai kurių situacija yra išties ne kokia – ne tik nuaugę, bet ir nulūžę, tenka pašalinti ir lako atšokimus. O kelti paslaugos kainos neketinu, nes noriu, kad sugrįžtų visos mano klientės. Juk ir jos pačios nukentėjo finansiškai, todėl buvo ir tokių, kurios neribotam laikui visiškai atsisakė manikiūro paslaugų“, – tikino manikiūro meistrė Jurgita.

„Pagaliau atėjo ta diena. Apie du mėnesius teko laukti, kol galėsiu atnaujinti savo manikiūrą“, – džiaugėsi Jurgitos klientė.

Manikiūro meistrė tikino, kad paskutinėmis dienomis prieš karantiną ji savo klientėms išdalijo jų nagų priežiūros priemones, kad galėtų pačios pasikoreguoti ir pasitrumpinti nagus. O atmosfera prieš karantiną išties slėgė, buvo neramu, kada visa tai pasibaigs ir ar iš viso turės, kur grįžti dirbti.

Tiesa, atnaujintas ne visų grožio paslaugų tiekimas – makiažų, masažų antakių korekcijų, depiliacijų dar kurį laiką teks palaukti.

Panašūs įrašai:

4 komentarai apie “Eilės kirpyklose nusidriekė net pusantro mėnesio į priekį, o paslaugas brangins ne visi

  1. 😁😁😁😁 Jo jo ypač čia kur pasisakė, tai pas jas “eilės”. Pirma pazekit darbų kokybe paskui atsiliepimus. Bando reklama kažkas darytis, oi mirsiu iš juoko 🤦‍♀️rankos iššauke iš ano galo, išvis tokiom tik mest kainas, kad dar kas eitu pas tokias 🤮

  2. Labas. Pirma, kirpykloje iš viso nėra jokios reklamos, nes nežinau kaip man apsikirpti. Antra,neduoda jokių kvitų. Už 5 minutes apkirpimo nori 7 eurų ir nežinai kaip apkirps, nes pasirinkimo nėra jokio. Ne aš diktuoju kaip mane apkirpti, bet kirpėjos. Bet gi ne jos moka už darbą, bet tai aš. O dėl ko jos taip nori kelti kirpimo kainas, pabrango jų vanduo . Turiu galvoje vyrų kirpimą, nes pirma juos nuprausia, o tik po to kerpa. Nauja kirpimo mada, kurio niekada seniau nebuvo, a?. Kas pas jas pabrango, o elektra tai pinga. Gal pasenusios jų cheminės medžiagos ir šunų ansnukiai, a?.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.