Kanupolo turnyre daugiškiai pademonstravo puikų žaidimą, alytiškis – rezultatyvumą

 

Alytuje vyko 31-asis tradicinis tarptautinis kanupolo turnyras „Alytaus taurė 2020“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Jame dalyvavo sportininkai iš Olandijos, Lenkijos, Rusijos, Vengrijos, Suomijos ir Lietuvos dvejose amžiaus grupėse – I divizija (vyrai) ir II divizija (jauniai U-17 ir moterys).

Į varžybas atvyko Europos baidarių asociacijos kanupolo komiteto atstovai – Tony Griffin iš Airijos ir Hans Janssen iš Olandijos. H. Janssen. Pastarasis yra atsakingas už šios sporto šakos viešinimą Europoje ir pasaulyje, todėl varžybos buvo plačiai aprašytos Europos kanupolo tinklapyje.

Jaunių U-17 ir moterų grupėje dalyvavo šešios komandos. Alytaus sporto ir rekreacijos centro (Alytaus SRC) jaunieji baidarininkai sėkmingai pradėjo varžybas – iškovojo keturias pergales, o vienas rungtynes su Alytaus rajono MSM „Daugai“ sužaidė lygiosiomis. Abi šios komandos iškovojo teisę žaisti finale. Finalo rungtynes sėkmingiau žaidė Alytaus rajono MSM „Daugai“ jaunimas, sunkiose rungtynėse iškovoję pergalę rezultatu 3:2 pergalę.

Grupės nugalėtojais tapo Daugų komanda, sidabro medalius iškovojo Alytaus SRC jaunimas, bronzos – Trakų baidarininkai. Rezultatyviausiu šios grupės sportininku tapo Alytaus r. MSM „Daugai“ komandos narys Nojus Serkovas.

Nugalėtojų Alytaus r. MSM „Daugai“ komandoje žaidė Nojus Serkovas, Kastytis Protasevičius, Tautvydas Velička, Irmantas Dumbliauskas, Gabrielė Čepulytė, Samanta Dirsytė, komandos treneris Mantas Atmanavičius.

Vyrų grupėje žaidė 11 komandų. Čia vyko aštriausios kovos, kurios sulaukė didžiausio susidomėjimo ir daug staigmenų. Alytaus baidarininkai pirmąją dieną grupės varžybose laimėjo dvejas rungtynes prieš „Vidrą“ iš Vengrijos ir „9val“ antrąją komandą iš Rusijos bei patyrė pralaimėjimą komandai iš Suomijos. Grupėje užėmė antrąją vietą ir tęsė kovą dėl medalių. Antrajame rate alytiškiai dėl patekimo į pusfinalį nugalėjo KS Povysle antrąją komandą iš Varšuvos.

Pusfinalyje alytiškiai susitiko su kita šio klubo komanda. Rungtynes sėkmingiau žaidė KS Povysle pirmoji komanda, jie iškovojo pergalę. Alytaus „Alytus“ kovoje dėl bronzos medalių susitiko su Suomijos komanda. Suomiai aštuntfinalyje nugalėjo Trakų komandą, o pusfinalyje patyrė pralaimėjimą „Viking“ komandai iš Olandijos.

Mažąjį finalą alytiškiai pradėjo susikaupę ir pirmieji pelnė įvartį. Nors suomiai greitai išlygino rezultatą, bet mūsų sportininkai nemažino apsukų, demonstravo greitą žaidimą ir pirmąjį kėlinį laimėjo 4:2, o rungtynes – 9:5. Iškovojo bronzos medalius. Finale žaidė KS Povysle pirmoji komanda ir „Viking“ iš Olandijos. Finalo pirmąjį kėlinį minimaliu skirtumu 3:2 laimėjo olandai, antrajame kėlinyje taip pat sėkmingai žaidė Olandijos atstovai ir rungtynes laimėjo 7:4. Jie ir iškovojo pirmąją vietą, antri lieka Lenkijos sportininkai, trečiąją vietą – Alytaus „Alytus“. Mūsų komandoje žaidė Karolis Latauskas, Augustas Platūkis, Mindaugas Kuc, Eimantas Staniulis, Mantas Atmanavičius, Ernestas Dirsė, komandos treneris Kęstutis Dambrauskas.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo alytiškis Karolis Latauskas.

 

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *