Būti „žaliu“ – mada ar būtinybė? Atsakymo moksleiviai ieškos „Eurodebatuose“

„Aš – žalias! Mada ar būtinybė?“ – tokia tema pakvies „Eurodebatai“, vyksiantys spalio 14 dieną 13 val. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje. Juose dalyvaus vyresniųjų klasių moksleiviai, panorę pristatyti savo idėjas apie aplinką tausojantį gyvenimo būdą ir varžytis su savo miesto ir visos Lietuvos bendraamžiais.

„Eurodebatų“ dalyvius vertins komisija ir susirinkę žiūrovai. Tai individualūs debatai, kuriuose vienodai svarbios dalyvių išsakytos idėjos ir gebėjimas argumentuotai diskutuoti su kitais debatų dalyviais.

Alytaus miesto etapo nugalėtojas bus pakviestas dalyvauti lapkričio 18 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančiame „Eurodebatų“ finale, kur dalyvių idėjų klausysis gerai žinomi žurnalistai, komunikacijos ir viešojo kalbėjimo ekspertai. „Eurodebatuose“ netrūks ir prizų:

Visi dalyviai gaus žurnalo „IQ“ 12 mėn. elektroninę prenumeratą, miestų prizininkai – #EUandME gertuves, padėsiančias naudoti mažiau plastiko, o miestų nugalėtojai susirungs nacionaliniame finale lapkričio 18 d. Vilniuje, kuriam pasirengti padės viešojo kalbėjimo ekspertas Igoris Vasiliauskas. Trijų geriausių finalo dalyvių laukia kelionė į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

Projektą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bei Jaunimo Europos komandos narės Miglė Venckutė ir Vakarė Saulėnaitė. Projekto partneriai – Europos Sąjungos informacijos centrai „Europe Direct“, žurnalas „IQ“ ir „Humoro klubas“.

Dalyvių registracija: http://bit.ly/EuroDebatai

Daugiau informacijos: www.europa.eu/lietuva

Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.