Alytaus miesto šaudymo iš lanko pirmenybėse – auksinės šeimininkų pergalės

Kepinant daugiau nei 30 laipsnių karščiui sekmadienį Alytaus aerodrome rinkosi lankininkai iš visos Lietuvos. Čia vyko Alytaus miesto pirmenybės, kuriose dalyvavo 49 lankininkai iš dešimties šalies klubų bei vienas svečias iš užsienio.

Varžybos šįkart pasižymėjo dideliu karščiu, stipriu vėju ir, kas smagiausia alytiškiams, vietinių iškovota medalių gausa. 14 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ atstovų iškovojo net 16 medalių – 9 medalius individualiose varžybose, 7 – komandinėse.

Aukso medalius iškovojo ir savo grupėse nugalėtojais tapo: Paulina Ramanauskaitė (Olimpinių lankų moterų grupė), Ema Nickutė (Paprastųjų lankų jaunių grupė), Aistė Jakubauskaitė, Ema Nickutė, Rugilė Tamulynaitė (Paprastųjų lankų jaunių komanda).

Šios varžybos buvo ir trečiasis – paskutinysis atrankos etapas į Pasaulio jaunių ir jaunimo šaudymo iš lanko čempionatą Ispanijoje. Dalyvių rezultatai jau aiškūs, belieka sulaukti, Lietuvos lankininkų federacijos galutinio sprendimo, kas bus tas jaunimas dalyvausiantis šiame čempionate. Tikimasi, kad nemaža dalis rinktinės bus iš Alytaus.

Po šių varžybų kalbinta, šį kartą varžybų organizatorė, o ne dalyvė, Inga Timinskienė, tik ką grįžusi po Europos žaidynių dalinosi savo įspūdžiais, bei džiaugėsi, kad šaudymas iš lanko Lietuvoje ir kartu Alytuje nuolatos auga ir stiprėja – kiekvienais metais vis daugėja tarptautinių aukščiausio lygio varžybų dalyvių bei kylą jų rezultatai. Paklausta kas gali užsiimti šiuo sportu Inga atsakė paprastai: „Bet kas, susisiekit su mumis ateikit, pabandykit ir įsitikinsit“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *