Alytiškiai kviečiami kurti šventinę nuotaiką mieste

Po savaitės Alytaus miestas pradės puoštis artėjančioms šventėms. Planuojama, kad lapkričio 19 dieną bus pradėta montuoti Alytaus miesto eglutės konstrukcija, o gruodžio 1-ąją 16 val. bus įžiebti šventiniai Alytaus miesto eglutės žiburiai. Tad jau netrukus Alytuje pamažu įsivyraus šventinė nuotaika.

Neabejotinai artėjant šventėms vis dažniau pagalvojame ne tik apie tai, kokią kalėdinę dovaną nupirkti artimiesiems ar draugams, bet ir apie tai, kaip papuošti namų ar darbo aplinką.

Alytaus miesto savivaldybė kviečia alytiškius prisidėti prie Alytaus miesto papuošimo. Kviečiame įmones, įstaigas, organizacijas, daugiabučių namų bendrijas ir individualių namų savininkus pasipuošti aplinką – namus, kiemus, mokyklas, darželius, pastatų fasadus ir vitrinas.

Alytaus miesto eglutę angelo sparnais puošianti menininkė Jolanta Šmidtienė siūlo nemokamai pakonsultuoti norinčius šventiškai papuošti didesnius miesto objektus ir šventinus akcentus priderinti prie bendro kalėdinio miesto papuošimo. Norinčius susitarti dėl konsultacijos kviečiame kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyrių, tel. (8 315) 55 108 arba el. paštu modesta.tarasauskiene@alytus.lt

Kurkime šventinę nuotaiką kartu! Nušvieskime Alytaus miestą šventinių girliandų žiburiais, kartu su artimaisiais ar draugais pagaminkime šventinių dekoracijų ir papuoškime jomis mus supančią aplinką, įneškime į kasdienį miesto gyvenimą šventinio šurmulio ir džiugios nuotaikos, padarykime šventes dar labiau šiltas ir dar labiau spalvotas.

Padarykime Alytaus miestą laukiantį. Laukiantį sugrįžtančių, priimantį pravažiuojančius, kviečiantį bent akimirkai stabtelėti savus ar užsukusius pasisvečiuoti. Pasitikime didžiąsias metų šventes šventiškai pasipuošę!

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *