Naująją gatvę rekonstruojančių darbininkų galvos skausmas – ženklų nepaisantys vairuotojai

Šiuo metu vykdomi Naujosios gatvės atkarpos nuo geležinkelio viaduko iki išvažiavimo iš miesto rekonstrukcijos darbai ir nors čia jau kurį laiką stovi eismą draudžiantys ženklai ir pastatytos nuorodos, kaip šią remontuojamą kelio atkarpą galima apvažiuoti, vairuotojai nepaiso kelio ženklų ir drąsiai važiuoja rekonstruojama Naująja gatve.

Pasak UAB  „Alkesta“ administracijos direktoriaus Rimo Malaškevičiaus, toks lengvųjų ir sunkiasvorių automobilių eismas trukdo darbams ir jų kokybei, be to nesaugu tiek eismo dalyviams, tiek ir šioje gatvės atkarpoje besidarbuojantiems UAB „Alkesta“ darbuotojams.

Tuo, kad vairuotojai nepaiso pastatytų kelio ženklų, buvo galima įsitikinti ir šiandien. Sustabdžius vieną iš vairuotojų ir paklausus, kodėl jis važiuoja draudžiama kelio atkarpa, jis teigė, kad jis seka kitų eismo taisykles pažeidžiančių vairuotojų pavyzdžiu ir važiuoja ten, kur važiuoja visi.

„Mes jau ėmėmės visų priemonių, kad kad būtų užtikrinta darbo kokybė ir darbuotojų saugumas, o kad vairuotojai nepaiso ženklų, mes negalime nieko padaryti. Čia jau yra policijos klausimas”, – teigia UAB  „Alkesta“ projektų vadovas D. Poteliūnas.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus specialisto Sigito Stumbro teigimu, rekonstruojamos Naujosios gatvės apylankos klausimas yra išspręstas: „Prieš uždarant Naująją gatvę  rangovas su policijos pareigūnais suderino apylankos schemas ir ženklus, kurie čia turėtų stovėti.  Informaciniai ženklai, kuriuose nurodytos apvažiavimo kryptys, yra pastatyti, tačiau tai yra vairuotojų drausmingumo klausimas.”
Kol kas Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus specialistai su policijos pareigūnais apie Naujosios g. situaciją dar nesikalbėjo, bet jeigu ji nesikeis, S. Stumbro teigimu, Alytaus miesto savivaldybė bus priversta kreiptis į policiją ir prašyti, kad tiek vienoje, tiek ir kitoje uždarytos gatvės pusėje stovėtų policijos ekipažai.
Nepaisydami intensyvaus lengvųjų ir sunkiasvorių automobilių eismo, UAB „Alkesta” darbuotojai tęsia Naujosios gatvės remonto darbus. Gatvės atkarpa, UAB  „Alkesta” projektų  vadovo D. Poteliūno teigimu,  bus uždaryta iki 2018 m. rugsėjo pabaigos. Per šį laikotarpį bus paklotas asfaltas. Kiek vėliau, kai pasibaigs viešųjų pirkimų procedūros, susijusios su viaduko rekonstrukcija, eismas ties šiuo viaduku bus dar uždarytas, tačiau kurį laiką, anot UAB „Alkesta” projektų vadovo, dar sunku pasakyti.
Naujosios gatvės atkarpos nuo viaduko iki išvažiavimo rekonstrukcijos darbų vertė 2,4 mln. Eur. Už šias lėšas bus atnaujinta esama važiuojamoji gatvės dalis ir šalia įrengtos dar dvi eismo juostos. Čia taip pat bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, pakeistas gatvės apšvietimas, įrengta  lietaus nuotekų surinkimo sistema.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.