Kanupolo čempionate alytiškius lydėjo sėkmė

Savaitgalį Didžiosios Dailidės ežere vyko atviro Alytaus miesto kanupolo čempionato antro turo varžybos. Sportininkai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Vyrų, jaunių iki septyniolikos metų, jaunučių iki keturiolikos metų ir vaikų iki dvylikos metų.

Vaikų U-12 grupėje sėkmingai žaidė Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) jaunieji baidarininkai. Jie ir tapo nugalėtojais. Antrąją vietą, patyrę vieną pralaimėjimą, iškovojo Alytaus r. MSM „Daugai“ ir trečiąją – Trakų „Trakai“.

Jaunučių U-14 grupėje sėkmė lydėjo Trakų jaunuosius baidarininkus. Trakų sportininkai tapo nugalėtojais šioje amžiaus grupėje. Antri – ASRC, treti – Alytaus r. MSM „Daugai“ baidarininkai.

Jaunių U-17 grupėje antrajame ture geriausiai žaidė alytiškiai. Finale susitiko dvi miesto komandos, ASRC ir Alytaus VJRK. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis. Sėkmė lydėjo ASRC jaunuosius baidarininkus, kurie pirmieji pratęsime pelnė įvartį ir laimėjo finalą. Antri liko Alytaus VJRK, treti – U-14 jaunučių rinktinė. Čempionate po dviejų turų pirmauja ASRC komanda.

Vyrų grupėje vyko atkaklios kovos. Pusfinalyje Alytaus SRC-„Srautas“ 1:0 patyrė pralaimėjimą Varšuvos komandai. Kitame pusfinalyje žaidė stipriausios Lietuvos komandos – Alytaus „Alytus“ ir Trakų KKSC. Čia minimalia persvara 5:4 pergalę išplėšė Trakų sportininkai.  Finale susitiko Varšuvos ir Trakų kanupolininkai. Įtemptą finalą laimėjo Trakų KKSC. Jie ir tapo antro turo nugalėtojais, antri KS Povyšle iš Varšuvos, treti Alytaus „Alytus“.  Čempionate po dviejų turų į pirmąją vietą pakilo Alytaus „Alytus”. Lapkričio mėnesį vyks finalinis turas, po kurio ir paaiškės čempionato nugalėtojai.

Varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Alytaus savivaldybės administracijos sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis.