Dingusi mediena klampina tris Alytaus urėdijos pareigūnus, tarp jų – laikinasis vadovas

Asociatyvi nuotr.

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Alytaus regioniniame padalinyje nuo pareigų nušalinti Miško apsaugos ir želdinimo inžinierius Egidijus Mensevičius, laikinai ėjęs padalinio vadovo pareigas bei Kalesnykų girininkijos girininkas Gintautas Struckus. Padalinio vyriausiasis inžinierius Gintaras Visalga su įsakymu dėl nušalinimo bus supažindintas, kai grįš į darbą po tėvystės atostogų.

Visi trys pareigūnai nuo pareigų nušalinti pirmadienį, kai praeitą penktadienį padalinyje pradėjus inventorizaciją buvo nustatyti reikšmingi neatitikimai tarp nukirstos ir oficialiai pajamuotos medienos kiekių. Taip teigiama VĮ Valstybinių miškų urėdijos pirmadienį išplatintame pranešime spaudai.

Patikrinimas ir inventorizacija buvo atlikti gavus pranešimą dėl galimai nesąžiningos veiklos organizuojant medienos ruošos apskaitą Alytaus padalinyje. Inventorizaciją atliko Valstybinių miškų urėdijos centrinės administracijos Medienos ruošos ir prekybos padalinio specialistai. Dėl galimo piktnaudžiavimo ir neteisėtos veiklos Valstybinių miškų urėdijoje sudaryta komisija ir pradėtas vidinis tyrimas. Laikinai vadovauti Alytaus regioniniam padaliniui paskirtas Trakų regioninio padalinio miško apsaugos inžinierius Vaidotas Pauželis.

„Valstybinių miškų urėdija patikėjimo teise valdo didžiulį valstybės turtą – Lietuvos miškus. Esame atsakingi, kad šis turtas būtų valdomas tvariai ir sąžiningai. Kaip vadovas imsiuosi visų teisėtų ir reikiamų priemonių, kad įmonės veikla būtų vykdoma skaidriai ir atsakingai. Reaguosime į kiekvieną pranešimą apie galimai nesąžiningą veiklą, apie kiekvieną atvejį pranešime policijai, jei reiktų – kitoms teisėtvarkos institucijoms“, – sakė Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *