Darbą pradėjo nauja „Alytaus šilumos tinklų“ valdyba

UAB „Alytaus šilumos tinklai“ įvyko pirmas naujos sudėties valdybos posėdis. Valdybą sudaro penki nariai, iš jų trys nuo šiol yra nepriklausomi. Visi nepriklausomi valdybos nariai turi unikalios patirties perimant Vilniaus šilumos ūkį iš privataus operatoriaus.

Be to, Ramutė Ribinskienė  turi daugiau nei 20 metų bendrovių ir finansų valdymo patirtį, yra buvusi UAB „Lesto“ ir kitų su energetika susijusių įmonių valdybos narė. Povilas Valatka – energetikos ir termoinžinerijos mokslų daktaras, dirbęs AB „Lietuvos energija“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, šiuo metu – energetikos įmonėje UAB „Tetas“.

Valdybos pirmininku išrinktas Alytuje gimęs ir užaugęs Mantas Burokas, jis anksčiau dirbo AB „Lietuvos energija“, UAB „Visagino energetikos remontas“, UAB „VAE SPB“ ir AB „Klaipėdos nafta“, o šiuo metu vadovauja „Vilniaus šilumos tinklams“.  Savivaldybės administracija į valdybą delegavo Vytautą Jastremską ir Arvydą Povilaitį.

„Nuo praėjusių metų gegužės mėnesio alytiškiai už šilumą moka maždaug trečdaliu mažiau nei ankstesniais metais ir per metus sutaupys apie 3,5 milijono eurų. Alytaus miesto savivaldybė už  gyventojų interesų gynimą apdovanota auksine krivūle – savivaldybių „Oskaru,  – teigė savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. – Tai rodo, kad einame teisinga kryptimi.“ Kaip sakė V. Jastremskas, paskirti nauji nepriklausomi valdybos nariai aktyviai prisidės prie sėkmingo šilumos ūkio susigrąžinimo ir vėlesnio optimalaus valdymo.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *