Pilietiški žmonės – saugi visuomenė

Valstybės Atkūrimo šimtmečio proga Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėka už pilietiškumą sulaikant girtą vairuotoją apdovanotas Arūnas Žvaliauskas.

Praėjusių metų pabaigoje Arūnas Alytuje padėjo sulaikyti girtą vairuotoją. Pastebėjęs pavojingai manevruojantį ir pėsčiųjų perėjoje, per plauką, vos nepervažiavusį vaikų, alytiškis nieko nelaukęs bendruoju pagalbos telefonu susisiekė su Alytaus policija. Sekdamas iš paskos A. Žvaliauskas pareigūnams nuolat pranešinėjo, kuria Alytaus gatve važiuoja. Automobilis blaškėsi po visą kelią, ne kartą išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. „Širdis į kulnus nukrito, kai pamačiau, kad automobilis lekia tiesiai į mokinukus“, – sakė vyras.

Po kelių minučių automobilis sustojo, tuo pat metu privažiavo patrulių ekipažas. Automobilį vairavusiam 38-erių metų vyrui nustatytas sunkus (2.97 prom.) girtumas. Prie automobilio, be techninės apžiūros, vairo girtas vyras sėdo neturėdamas teisės vairuoti, o sustojo tik todėl, kad baigėsi degalai.

Alytaus apskr. VPK viršininko padėka ar atminimo dovana apdovanotas Arūnas Žvaliauskas savo poelgio nesureikšmina. Sako, kad tai kiekvieno piliečio pareiga.

Džiaugiamės ir dar kartą dėkojame Arūnui už jo pilietiškumą bei pagalbą sulaikant girtą vairuotoją. Kas žino kaip galėjo baigtis toks pasivažinėjimas…

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *