Alytaus rajono naujagimiams – ypatingos dovanos

Šiais metais gimę Alytaus rajono gyventojai gaus dovanas, kurios jiems primins gražią Lietuvos sukaktį – Valstybės atkūrimo šimtmetį.

Savivaldybės iniciatyva kiekvienam 2018 metų naujagimiui bus įteikta istorinė valstybės vėliava, medvilninė antklodė su savivaldybės herbu ir 100-mečio piliečio liudijimas. Rajono gyventojai naujagimiams dovanos megztas Lietuvos vėliavos spalvų kojinaites.

Alytaus rajono gyventojai aktyviai įsitraukė į akciją „Lietuvai 100 – sveikas, mažyli“ ir mezga trispalvės spalvų kojinaites naujagimiams. Šiuo metu į savivaldybę atnešta 40 porų kojinių.

Butrimonių seniūnijos darbuotoja, Butrimonių seniūnaitijos seniūnaitė Gedvilė Jusienė numezgė 7 poras trispalvių kojinaičių. Krokialaukio seniūnijos kolektyvo darbuotojai suskubo prisijungti prie šios gražios iniciatyvos, numezgė ir padovanojo 13 porų kojinaičių. „Tegul numegztos kojinaitės su didele  meile ir nuoširdumu sušildys gimusius mažylius“, – tokius linkėjimus naujagimiams siunčia krokialaukiečiai.

20 porų kojinaičių numezgė ir Užubalių kaimo bendruomenės visuomeninės organizacijos „Užubalių gojus“ moterys Aldona Kutulienė ir Bronė Aleknavičienė.

Kad naujagimių kojytėms būtų šilta ir kad jie prisimintų, kokiais ypatingais metais gimė, pasistengė ir Nemunaičio miestelio gyventojos Stasė Salickienė, Anelė Burzdikienė, Ona Kisielienė ir Ulijana Lankininkienė. Moterys numezgė ir į seniūniją atnešė 32 poras trispalvių kojinaičių.

Intensyviai darbuojasi ir Kančėnų bendruomenės moterys, kurių planuose – trisdešimt porų šiltų, minkštų trispalvės spalvų kojinaičių.

Alytaus rajono gyventojai kviečiami prisijungti prie akcijos „Lietuvai 100 – sveikas, mažyli“ ir numegzti Lietuvos valstybės simbolio – trispalvės vėliavos  spalvų kojinaites, kurių pėdutės ilgis apie 9–10 cm,  atnešti į seniūniją arba savivaldybę.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *