Planuojama remontuoti ASRC baseino patalpas

Šiemet planuojama remontuoti Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseino rūbines ir dušo patalpas. Lėšos šiems darbams numatytos 2018 metų biudžeto projekte, jį vasario 1 d. turėtų patvirtinti Alytaus miesto savivaldybės taryba.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjo Adomo Andrušaičio, dušo patalpos Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine paskutinį kartą  šios įstaigos lėšomis buvo remontuotos prieš 15 metų. Įgyvendinant Europos Sąjungos lėšomis finansuojamus su baseino rekonstrukcija susijusius projektus, dušo ir rūbinių patalpos likdavo neremontuotos, nes pagal finansavimo taisykles šios patalpos nebuvo tinkamos finansuoti paramos lėšomis.

Anot A. Andrušaičio, taip pat liko neišspręsta šių patalpų šildymo ir vėdinimo problema. Remontuojant kitas baseino patalpas, dušo patalpų šildymo sistema buvo sugadinta. Dėl šio gedimo  dušo ir baseino patalpose vyraujantis temperatūrų svyravimas kelia nepatogumų  Alytaus sporto ir rekreacijos centro lankytojams.

Siekiant pagerinti sąlygas ir išspręsti susidariusias problemas, 2018 m. biudžeto Kūno kultūros ir sporto  programoje numatoma skirti 209 tūkst. Eur.

Už šias lėšas planuojama pertvarkyti Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseino rūbinių ir dušo patalpų grindis ir lubas, sienų plyteles, sutvarkyti šildymo sistemą ir pakeisti elektros instaliaciją, santechnikos įrangą. Be to, patalpas dar ketinama pritaikyti neįgaliesiems.

Jeigu vasario 1 d. vyksiančio Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu, tvirtinant 2018 m. biudžetą, minėta pinigų suma bus skirta, remonto darbus Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseino rūbinių ir dušo patalpose planuojama vykdyti 2018 m. birželio – rugpjūčio mėnesiais.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Alytaus sporto ir rekreacijos centre planuojama daugybė renginių. Tikimasi, kad vienas jų  – pirmą kartą Lietuvoje vyksiančios vandensvydžio atrankos į Europos čempionatą rungtynės tarp Lietuvos ir Olandijos komandų – sulauks ypatingo šios sporto šakos mėgėjų dėmesio, o iki jų bus baigti numatyti baseino patalpų remonto darbai.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *