Alytaus sporto rūmų jubiliejų švęs visas miestas

„Alytaus sporto rūmai – lankomiausia miesto vieta, vienaip ar kitaip susijusi su kiekvienu alytiškiu, todėl įstaigos 40 metų jubiliejaus šventė skirta ne tik sporto bendruomenei, bet visam miestui“, – sako Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) direktorius Tomas Stupuris ir šį trečiadienį alytiškiams bei svečiams žada įspūdingą renginį „su daug garso, šviesų, veiksmo ir, žinoma, dovanų“.

Tiesa, ko jau ko, bet originalumo organizatoriai tikrai nestokojo – jubiliejaus šventė vyks ASRC baseine, kurį tikriausiai drąsiai galima būtų vadinti „viena iš įstaigos vizitinių kortelių“. Anot ASRC vadovo, pagal lankomumą, treniruočių ir varžybų skaičių, jis yra pati interaktyviausia bazė Alytuje. O, kadangi šią vietą dauguma taip mėgsta, tai apsilankiusiųjų šventėje lauks dovanos – pirmiems 100 atvykusių bus įteikti kvietimai į baseiną su pilnu pirčių kompleksu.

Be kita ko, susirinkusieji galės stebėti cirko artistų, sinchroninio plaukimo komandos ir vandens aerobikos pasirodymus, lazerių ir šviesų šou ant vandens „sienos“, baidarių polo, vandensvydininkų bei plaukikų paruoštas programas, pasiklausyti Astos Pilypaitės dainų.

„Šventės dalyviai išvys ir trumpą filmą apie keturis Alytaus sporto rūmų gyvavimo dešimtmečius: nuo to laiko, kai jie tik buvo pradėti statyti iki šių dienų, kokiais tapo,– atskleidžia T. Stupuris. Anot jo, kuriant filmą labai padėjo net tik ankstesni įstaigos vadovai, bet ir treneriai, įstaigoje dirbę ar tebedirbantys nuo jos veiklos pradžios, geriausiai matę, kaip ji kūrėsi ir vystėsi.

– Malonu, kad prie to prisidėti galėjau ir aš, buvo tikrai įdomu. Alytus yra labai jaunas miestas – daug įstaigų čia buvo pastatytos ir pradėjo veikti vos prieš kelis dešimtmečius. Džiugu, jog Sporto rūmams jų pakako, kad taptų miesto pasididžiavimu“.

ASRC per metus apsilanko per 140 tūkst. lankytojų, suorganizuojama maždaug 400 įvairių renginių – sporto varžybų, turnyrų, koncertų, mugių, parodų ir kitų. Šiandien įstaiga siūlo net 20 skirtingų sporto šakų treniruotes, jas veda 74 profesionalūs treneriai ir lanko apie 1700 jaunųjų sportininkų.

„Tokio paslaugų komplekso, kokį turime mes, neturi nei viena kita įstaiga Lietuvoje. Pas mus po vienu stogu telpa tiek skirtingų sporto šakų, veikia atskiras sporto klubas, šokių studija, baseinai, pirtys… Čia ką veikti yra įvairaus amžiaus žmonėms, pradedant kūdikiais ir baigiant garbaus amžiaus senjorais“, – pažymi T. Stupuris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *