Kas atsako, kai sutvarkyta duobė tampa nesutvarkyta?

„Labai garsiai kalbama apie tvarkomas duobes Alytaus miesto gatvėse ir daugiabučių kiemuose, tačiau kartas nuo karto tenka išvysti vaizdą, kai sutvarkyta duobė ir vėl tampa nesutvarkyta. Ar kažkas atsako pas mus už tokius „darbus“?“, – šalia portalui dzukijosveidas.lt atsiųstų nuotraukų klausia alytiškis. Jose – vaizdai iš Putinų gatvės.

To pasiteiravome Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėjos Palmiros Raškauskienės.

Anot jos, duobes miesto gatvėse tvarko bendrovė „Parama“. Pagal sutartį su ja užtaisytai duobei suteikiama vienerių metų garantija, tačiau jeigu ji taisoma jau susidėvėjusiame asfalte be frezavimo, tai garantija netaikoma. „Frezavimo susidėvėjusiame asfalte atlikti neįmanoma, nes pjaunant lūžinėja aplinkinis asfaltas“, – pažymi P. Raškauskienė.

Patikrinti „Paramos“ sutvarkytas duobes – Miesto ūkio skyriaus vyriausiojo specialisto Arvydo Kavaliausko darbas, mat tik po jo patikrinimų ir išmatavimų bendrovė gauna atlygį.

Vedėja pastebi, kad apie atsiradusias duobes miesto gatvėse gyventojai praneša palygus nedažnai. Esą daugiausiai jų „suranda“ po miestą važinėjantys patys Miesto ūkio skyriaus darbuotojai. Būna atvejų, kad apie jas praneša įstaigų ar įmonių, prie kurių jos atsirado, darbuotojai.

„Pirmiausia remontuojamos duobės tose gatvėse, kuriose yra dideli automobilių srautai, toliau, pagal turimas lėšas, ir kitos. Trečias prioritetas – įvažiavimai į kiemus, šiemet bene po dešimties metų pertraukos jiems skirta tikrai labai daug dėmesio“, – pasakoja P. Raškausienė.

Šiais metais gatvių ir įvažiavimų į kiemus remontui iš miesto biudžeto skirta 109 tūkst. eurų.

Skaitytojo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *