Poledinės žūklės varžybos pritraukė didelį būrį entuziastų

Sausio  28 dieną ant Kavalio ežero, esančio Alytaus rajone, susirinko daugybė poledinės žūklės mėgėjų. Nors ir telkšojo balos, ant ledo sėdo ir šio žvejybos būdo veteranai, ir pirmą kartą meškerę į rankas paėmę naujokai. Poledinės žūklės varžybose dalyvavo ne tik Alytaus apskrities policijos darbuotojai, jų šeimos nariai, bet ir svečiai iš Vilniaus apskrities policijos, Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Lietuvos policijos mokyklos.

Kol dalyviai varžėsi dėl laimikio, organizatoriai – Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, išvirė žiemiškam orui puikiai tinkančios grikių košės ir gardžios žolelių arbatos.                                                                                                                                                                      Daugiausiai žuvies ištraukė ir nugalėtoju tapo vilnietis Vitalijus Mišančiukovas (2 103 g), antra vieta taip pat atiteko vilniškiui Dariui Urbanavičiui (laimikis – 1 997 g), trečia – Lietuvos policijos mokyklos atstovui Povilui Kuodžiui (1 670 g). Žvejai varžėsi didžiausios ir mažiausios pagautos žuvies kategorijoje. Didžiausia žuvis, 302 g sveriantis plakis, užkibo alytiškiui Mindaugui Narkevičiui. Mažiausią žuvelę – vos apie 1 g pūgžlį, pagavo kolega Tomas Parulis iš Varėnos. Nudžiugino tai, kad žvejams teko nemenkas laimikis – apie 30 kg žuvies.

Apdovanotos ir pirmą kartą varžybose dalyvavę Lietuvos policijos mokyklos kursantės Eglė ir Monika. Dailiosios lyties atstovės iš visų jėgų kovėsi ir eketės kirtimo rungtyje. Tačiau šią rungtį laimėjo Alytaus apskrities policijos atstovas Mindaugas Narkevičius, eketę peikena iškirtęs per 2,92 sek. Antras liko kolega Ramūnas Liutkauskas (3,87 sek.), o trečios vietos laurus skynė Mindaugas Kairys iš Kauno (5,02 sek. ).

Dėkojame kolegoms, bendraminčiams, organizatoriams – Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Alytaus poskyriui, Alytaus policijos sporto klubui „Aukuras“, Alytaus policijos profesinei sąjungai, R. Paškausko IĮ „Žūklė“ –  už turiningai ir smagiai praleistą laiką. Tikimės, kad kitais metais jau tradicinėmis tapusios poledinės žūklės varžybos pritrauks dar didesnį būrį entuziastų.

PRIDEDAMA. Varžybų nuotraukos.

Alytaus apskr. VPK inf.

Parengė

Kristina Janulevičienė

Alytaus apskr. VPK komunikacijos grupės vyriausioji specialistė

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *