Šiandien Alytaus miesto savivaldybėje vyko konkursas minėtos gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti. Jame dalyvavo viena pretendentė – dabartinė Alytaus Panemunės progimnazijos direktorė Giedrė Romaškienė.
Panemunės progimnazijai ji vadovavo aštuonerius metus, o dabar pradės eiti Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos direktorės pareigas. Tiesa, tai įvyks tuomet, kai bus gauta informacija iš STT apie konkursą laimėjusį asmenį.
