Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija turi naują direktorę

Šiandien Alytaus miesto savivaldybėje vyko konkursas minėtos gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti. Jame dalyvavo viena pretendentė – dabartinė Alytaus Panemunės progimnazijos direktorė Giedrė Romaškienė.

Panemunės progimnazijai ji vadovavo aštuonerius metus, o dabar pradės eiti Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos direktorės pareigas. Tiesa, tai įvyks tuomet, kai bus gauta informacija iš STT apie konkursą laimėjusį asmenį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *