Alytiškių šeima savo pomėgį pavertė verslu: ėmėsi to, ko gimtajame mieste niekas nepasiūlė

Išmėginę ir iškart susižavėję lauko žaidimais alytiškiai Beatričė ir Marius Šimukauskai netrukus jų pasigamino savoms šventėms bei smagiam laikui su artimaisiais, o pamatę, jog tokių pramogų Alytuje ir aplink jį niekas nesiūlo, ėmėsi jų nuomos.

Lauko žaidimų „užkabinti“ draugų šventėje, Šimukauskai netrukus pradėjo keliones į Vilnių, nepaisant to, kad kelias nėra trumpas, žaidimus reikėdavo ne tik parsivežti, bet ir atgal nuvežti, o dydis jų toks, kad ne visus gali sutalpinti į vieną automobilį. Nepaisant „trukdžių“, alytiškiai dažnai vykdavo į sostinę, mat lauko žaidimais pamažu „užsikrėtė“ ne tik jie, bet ir jų artimieji, draugai.

„Ilgą laiką labai mėgome stalo žaidimus, susitikę su artimaisiais iki vėlumos juos žaisdavome… Dabar stalo žaidimus pakeitė lauko žaidimai“, – šypsosi B. Šimukauskienė, praeitą rudenį kartu su vyru Mariumi įkūrusi lauko žaidimų nuomos elektroninę parduotuvę „Medinė bitė“.

Žaismingas pavadinimas „Medinė bitė“ gimė visai netikėtai, Beatričei beskaitant knygą balkone. „Su medžiu susijęs žodis čia turėjo būti, nes žaislai pagaminti iš medžio, o „bitute“ mane vaikystėje vadino sesė ir močiutė“, – elektroninės parduotuvės pavadinimo kilmę aiškina pašnekovė.

Ir panašu, jog Šimukauskai su „Medine bite“ pataikė – verslas pamažu įsibėgėja, alytiškiai noriai nuomojasi žaidimus asmeninėms ir įmonių šventėms, laisvalaikiui, net fotosesijoms, jiems nebereikia vykti į Vilnių ar Kauną. „Norime ir siekiame to, kad lauko žaidimų džiaugsmą patirtų ir kiti. Labai džiaugiamės, jog galime alytiškiams tai pasiūlyti“, – sako B. Šimukauskienė ir priduria, jog lauko žaidimus mėgsta ne tik švenčiantys gimtadienius ar bernvakarius, mergvakarius, bet ir vestuves – tai puikus būdas užimti svečius, pavyzdžiui, laukiant, kol grįš jaunieji.

Šiuo metu „Medinė Bitė“ klientams siūlo 6 skirtingus lauko žaidimus: Jenga XXL, Domino XXL, Žiedynes, Kukurūzų futbolą (Cornhole), Golfo kopėtėles bei 4 eilėje. Kol kas favoritų pozicijų klientų tarpe neužleidžia Jenga XXL ir Kukurūzų futbolas, tad Beatričė sako jau svarstanti apie jų kiekio padidinimą, juolab, kad šią vasarą yra kelios populiarios datos, kuriomis visi žaidimai jau yra užsakyti.

Anot jos, lauko žaidimai įtraukia ne mažiau negu stalo žaidimai, be to, juos gali žaisti įvairaus amžiaus, skirtingų charakterių žmonės. „Šie žaidimai pralaužia bet kokius žmonių bendravimo barjerus, o šventę neabejotinai paverčia išskirtine, linksma, įsimintina ir kupina pačių geriausių emocijų“, – sako B. Šimukauskienė, žadanti artimiausiu metu pasiūlyti lauko žaidimų ir jaunesnio amžiaus vaikams, mat dabartiniai „Medinės Bitės“ siūlomi yra tinkami tik maždaug nuo 10 metų.

Informaciją apie lauko žaidimus, jų taisykles, nuomą galima rasti svetainėje www.medinebite.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *