Alytaus rajono mokytojams – piniginės premijos už pasiekimus ir iniciatyvas

Nuo šiol už profesinės veiklos rezultatus, pasiekimus ir kūrybines iniciatyvas Alytaus rajono pedagogai bus skatinami piniginėmis premijomis. Ketvirtadienį posėdžiavusi savivaldybės taryba patvirtino Mokytojų skatinimo ir apdovanojimo tvarkos aprašą.

Pasak sprendimą posėdyje pristačiusios savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Giedrės Volungevičienės, premijomis siekiama vietos mokytojus paskatinti aktyviai metodinei, praktinei ir kūrybinei veiklai, patirties sklaidai rajone, apskrityje bei šalyje bei įgalinti taikyti dalykines ir metodines naujoves.

„500 eurų premijas skirsime Mokytojams iš didžiosios raidės už ypatingus darbus, išskirtinius pasiekimus ir nuopelnus. Tokių pedagogų mūsų rajone tikrai turime ne vieną ir ne du. Norisi juos paskatinti, įkvėpti, motyvuoti, juk mūsų rajono vaikams jie atiduoda ne tik savo žinias, patirtį, laiką, bet ir širdį“, – sako Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė.

Kandidatūras mokytojų skatinimo ir apdovanojimo premijomis raštu teiks pačios mokyklos. Mokyklos vadovas kandidatūras pristatys mokyklos tarybai ir, esant pritarimui, rengs nustatytos formos rekomendaciją.

Kandidatūras svarstys Mokytojų skatinimo ir apdovanojimo atrankos komisija, patvirtinta savivaldybės administracijos direktoriaus 3 metams iš ne mažiau kaip 5 narių.

Premijos ir savivaldybės merės padėkos atrinktiems Alytaus rajono savivaldybės mokytojams bus įteiktos Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *