Bus atnaujintas Alytaus ligoninės Dienos chirurgijos centras

Jau netrukus bus atnaujintas dar vienas Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės padalinys – Dienos chirurgijos centras, kuriam keliami ambicingi tikslai – išlaikyti vieno moderniausių centrų Pietų Lietuvoje statusą. Dar šių metų planuose – ir gydytojų, slaugytojų personalo didinimas, o tai leis ženkliai trumpinti operacijų laukiančiųjų eiles.

Dienos chirurgijos centre per metus atliekama apie 2,5 tūkst. operacijų. Prieš beveik du dešimtmečius atidarytas centras nuolat plėtė teikiamų paslaugų spektrą ir visuomet buvo moderniausių centrų sąraše.

„Mūsų Dienos chirurgijos centre yra moderniausia oftolmologinė technika, čia yra išvystytos oftolmologinės operacijos. Vienos populiariausių pas mus yra kataraktos operacijos. Prieš kiek daugiau nei metus buvo atnaujinta visa aparatūra – mikroskopas, lęšiuko šalinimo aparatas, modernus operacinis stalas ir kita.

Pastaraisiais metais populiarėja akių vokų plastiko operacijos, tačiau jos atliekamos ne estetiniais tikslais, bet siekiant pagerinti matymą.

Nosies, ausų ir gerklės susirgimų srityje populiariausios adenoidų šalinimo, anginos operacijos.

Jau keletą metų atliekamos ir labai populiarios kojų venų varikozės lazerinės operacijos. Jų poreikis sparčiai didėja“, – pasakoja Dienos chirurgijos centro vadovas Raimundas Kunevičius.

Dienos chirurgijos centro vadovas Raimundas Kunevičius

Greitai Dienos chirurgijos centras bus atnaujintas iš pagrindų – jau kitąmet čia bus atnaujintas apšvietimas, operaciniai stalai, daug naujos chirurginės technikos. Jau netrukus ligoninę pasieks nauji narkozės aparatai.

„Kuo modernesnė įranga, tuo pacientams bus atliekamos mažiau žalojančios operacijos, greitėja sveikimas, mažėja komplikacijų tikimybė“, – tikina R. Kunevičius.

Planuose – ir naujų gydytojų, kito dirbančio personalo didinimas. Tai padėtų ženkliai sumažinti laukiančių pacientų eiles.

Alytaus ligoninės Dienos chirurgijos centre teikiamos visų chirurginių specialybių chirurginės intervencijos paslaugos – kasdien atliekamos planinės ginekologinės, otorinolaringologinės, traumatologinės, vaikų chirurginės, chirurginės, urologinės ir oftalmologinės operacijos. Pacientai dar tą pačią dieną po operacijų išleidžiami gydytis namuose, o tai greitina gijimo procesus, mažina infekcijų riziką. Ypač tai palanku mažiesiems pacientams.

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *