Sėkminga „gelbėjimo operacija“: alytiškė atgavo į atliekų konteinerį įkritusius raktus

„Noriu labai labai padėkoti Jūsų centro darbuotojams. Vakar vakare nešiau išmesti plastiko ir maisto atliekų maišelius su atliekomis ir kartu netyčia išmečiau namų ir kitų raktų ryšulį. Šiandien ryte paskambinus ir papasakojus savo bėdą, buvau labai nustebinta, kaip geranoriškai ir operatyviai buvo pagelbėta ir raktus vėl turiu!

Ačiū labai! Smagu, kad dar yra tokių gerų žmonių. Linkiu visiems geros sveikatos, kantrybės tikrai nelengvame darbe“, – tokį laišką po sėkmingai pasibaigusios „gelbėjimo operacijos“ Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui (ARATC) parašė gerų emocijų nestokojanti alytiškė.

Į moters pagalbos prašymą reaguodami ARATC darbuotojai antradienio rytą kelis kartus važiavo į Alytaus centre esančio daugiabučio kiemą ir ištuštino iš pradžių maisto, o vėliau plastiko atliekų pusiau požeminius konteinerius.

Būtent tarp plastiko atliekų jie ir aptiko alytiškės ieškotų septynių raktų ryšulį. „Negaliu apsakyti, kaip džiaugiausi juos radusi“, – kalbėjo moteris, dėkodama ARATC konteinerinių aikštelių priežiūros inžinieriui Vitui Klimui, vairuotojui Egidijui Džervui, konteinerių priežiūros specialistams Mindaugui Beinaravičiui ir Raimundui Mockevičiui.

Išvakarėse raktų pasigedusi, visur jų ieškojusi ir niekur neradusi alytiškė pamanė, kad juos tikriausiai išmetė su maisto atliekomis. Bet atvykę ir konteinerį ištuštinę darbuotojai raktų jame nerado.

Netrukus moteris paskambino dar kartą: prisiminė, kad išvakarėse nešė išmesti ir plastiko atliekas. Konteinerių priežiūros specialistai atvyko dar kartą ir ištraukė plastiko konteinerį – čia raktų ryšulys buvo rastas!

„Labai stropiai viską rūšiuoju. Tai ir plastiko atliekas, ieškodami raktų, kartu su vyrais dar parūšiavome – radome popieriaus“, – po laimingai pasibaigusios raktų istorijos pasakojo alytiškė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *