„MediPro“ klinikos pušų paunksnėje – linksmoji moksleivių mankštiada

Gyvename išmaniųjų technologijų, robotizacijos amžiuje. Ne paslaptis, kad ilgas sėdėjimas prie kompiuterių ekranų, aktyvaus judėjimo stoka turi iš ties neigiamą poveikį mokinių emocinei savijautai ir fizinei sveikatai. Stuburo skoliozė, nutukimas, regėjimo problemos, galvos skausmai, dėmesio sukaupimo problemos – tai vienos dažniausių pasyvaus laiko leidimo ir judėjimo stokos priežasčių.

Atliepdamos į didelį judumo poreikį, inovatyvios medicinos ir terapijos klinikos „MediPro“ patyrusios kineziterapeutės Eglė Čekaitytė ir Jovita Saulevičiūtė pakvietė Alytaus Vidzgirio mokyklos pirmos klasės mokinius bei jų mokytoją į pašėlusią mankštiadą „MediPro“ kiemelyje.

Skambant linksmai muzikai, mokinukai atliko nuotaikingą mankštą rateliu. Daug smagių emocijų įnešė po jos prasidėjusios estafetės. Mažieji alytiškiai išbandė jėgas draugiškose estafetėse su kamuoliais, gimnastinėmis lazdomis, ant nestabilumo platformos. Sportines varžytuves dalyviai su kineziterapeutėmis baigė atpalaiduojančiais pratimais ir plačiomis šypsenomis veiduose.

Ne mažiau įdomi sportinės dienos dalis – ekskursija po „MediPro“ klinikos erdves. Mokinukai smalsaudami apžiūrėjo ergoterapijos ir logoterapijos kabinetus, kineziterapijos salę, reabilitacijos gydytojo kabinetą, uždavė nemažai įdomių klausimų.

Linksmoji moksleivių mankštiada baigėsi puikia visų nuotaika. Į mokyklą vaikai išvyko atsigavę ir džiugiai nusiteikę likusiai dienai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *