Smiginio klubas „Alytaus Darts Club“ kviečia į atidarymo šventę

Vieną gražią dieną Tomas Auglys ir Liucijus Juozulynas sugalvojo įkurti licencijuotą smiginio klubą Alytuje. Kaip tarė, taip ir padarė. Susirinko draugų būrį, pasiraitojo rankoves ir kibo į darbus. Kas įstatus kūrė, kas patalpų, kas taikinių ieškojo. Plušo, triūsė, pykosi ir taikėsi, bet tikslą pasiekė. Alytus turi licencijuotą smiginio klubą „Alytaus Darts Club“!

Klubas jau turi gausų klubiečių ir draugų būrį. Ir nepraėjus nei metams, jau šį šeštadienį, birželio 8 dieną, 16 val., „Alytaus Darts Club“, oficialiai atidaro savo patalpas adresu Miklusėnų g. 36, Alytus. Visi kartu pasidžiaugsime už nuveiktus darbus ir būtinai sužaisime „Laimingos poros“ rungtį .

Tariam didelį AČIŪ visiems prisidėjusiems prie klubo gyvavimo. Ypač esame dėkingi neabejingiems klubo nariams, Alytaus miesto savivaldybei, Prienų smiginio klubui „Stadionas“, Kauno smiginio klubui „Smiginis LT“ klubui Kaune .

Tad laukiame visų mūsų draugų, birželio 8 dieną, 16 val., Miklusėnų g. 36, Alytus, kartu pasidžiaugti „Alytaus Darts Club“ pasiektais rezultatais, per tokį trumpą laiką.

„Alytaus Darts Club“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *