Alytuje vyks finalinis tarptautinių dviračių plento varžybų „Tour of Lithuania“ etapas

 

Birželio 9 dieną Alytuje vyks tarptautinės dviračių plento varžybos, kuriose startuos sportininkai iš viso pasaulio! Alytus – vienas iš penkių Lietuvos miestų, kuriuose dviračių sporto mėgėjai galės iš arti stebėti įspūdingas, aukšto lygio dviračių varžybas, iš sportininkų pareikalausiančias didelės ištvermės, jėgos ir ryžto.

„Tour of Lithuania“ – pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje organizuojamos tokio aukšto lygio tarptautinės dviračių sporto varžybos, kuriose startuos dviratininkai iš Danijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos ir net Mongolijos.

Varžybų kalendorius:

2024-06-05 1-asis etapas – Klaipėda;

2024-06-06 2-asis etapas – Gargždai;

2024-06-07 3-asis etapas  – Ukmergė;

2024-06-08  4-asis etapas – Utena;

2024-06-09 Finalinis etapas – Alytus.

Finalinis varžybų etapas vyks birželio 9 d. (sekmadienį) Alytuje. Prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro (adr. Naujoji g. 52) 11:00 val. varžybų dalyviams bus duotas staras. Finišas ir sportininkų apdovanojimas numatomas 15:00 val. prie Alytaus SRC rūmų. Visi dviračių sporto gerbėjai kviečiami mūsų miesto dviračių sporto lyderius išlydėti starte ir sutikti finiše. Varžybas bus galės stebėti ne tik varžybų vietoje, bet ir tiesioginės transliacijos metu: https://allsportslivetv24.com/Tour-Of-Lithuania-2024/

Visų varžybų metu dviratininkai turės įveikti 842 kilometrus, trasomis, kurios drieksis gražiausiais Lietuvos miestų ir miestelių keliais.

Lenktynių priziniam fondui skirta beveik 10 tūkst. eurų. Dviratininkai varžysis dėl absoliutaus lenktynių nugalėtojo vardo, taip pat aktyviausio, konkurencingiausio ir geriausio jauniausio dviratininko titulų. Bus apdovanota ir geriausius rezultatus pasiekusi komanda.

Šias lenktynes organizuoja Džervaus dviračių akademija kartu su Lietuvos dviračių sporto federacija. Renginys dalinai finansuojamas iš Alytaus miesto savivaldybės.

„Labai svarbu, kad mūsų vaikai matytų gerai suorganizuotas, aukšto meistriškumo dviračių varžybas, tik taip pritrauksime jaunimą ir užauginsime olimpiečius tai – mūsų pagrindinė sporto vertybė” – teigia renginio organizatoriai.

Visą informaciją ir naujienas apie renginį galima sekti: www.touroflithuania.eu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *