Veido odos šveitiklių nauda: švari, skaisti ir lygi oda

Siekdami turėti lygią ir skaisčią odą, vis daugiau mūsų griebiasi veido šveitiklių. Ir nenuostabu, nes, kaip įrodyta įvairiais tyrimais, geras veido šveitiklis gali suteikti daug naudos. Aptarkime ją.

Veido odos šveitiklis – nauda ir naudojimo indikacijos

Eksfoliacija, arba tai, ką jums gali padaryti geras veido šveitiklis – tai senų, negyvų odos ląstelių, prigludusių prie išorinio odos paviršiaus, šalinimo procesas. Medicinoje ir kosmetikoje šis procesas profesionaliai vadinamas eksfoliacija. Jis teikia daug naudos, pavyzdžiui, atlaisvina užsikimšusias poras, pašalina nešvarumus ir mikroorganizmus, taip pat padeda į paviršių iškelti naujai susiformavusias ląsteles, t. y. palaiko sveiką, natūralų odos atsinaujinimą. Rinkoje yra įvairių šveitiklių tipų, jų kaina ir svarbiausia informacija: rossi.lt.

Dėl minėtų priežasčių veido šveitiklis ypač rekomenduojamas:

  • Turintiems į aknę linkusią odą – joje susidaro net penkis kartus daugiau negyvų odos ląstelių nei vidutiniškai! Tinkamai parinktas veido šveitiklis spuoguotai odai veiksmingai neleidžia negyvoms odos ląstelėms užkimšti plaukų folikulų, t. y. padeda pašalinti spuogų priežastį.
  • Brandžiai odai – senstant odai ne tik sumažėja kolageno gamyba, bet ir sulėtėja kraujotaka. Senesnes ląsteles nuo odos nušveisti sunkiau, todėl veido spalva tampa matinė. Kadangi veido šveitimas skatina natūralų ląstelių atsinaujinimą ir suteikia odai spindesio, brandžiai odai tai tikrai naudinga.
  • Dehidratuotai odai – dėl drėgmės trūkumo suyra apsauginis ląstelių barjeras, todėl oda tampa stora. Pavyzdžiui, jei pastebėjote sausą odą, naudokite švelnų fermentinį veido šveitiklį – nušveičiant negyvas odos ląsteles, drėkinamosios sudedamosios kremo dalys, kurį tepate po šveitimo, galės prasiskverbti giliau į odą.
  • Esant odos spalvos pokyčiams – šveitiklio naudojimas padeda greičiau pašalinti spalvotas ląsteles ir pašviesinti odos pigmentines dėmes.
  • Saulės paveiktai odai – oda, kurią dažnai veikia UV spinduliai, atrodo storesnė ir mažiau elastinga, o tai, be kita ko, lemia kolageno skaidulų pokyčius. Šiuo atveju veido šveitimas padeda pašalinti šias nenormalias, saulės pažeistas ląsteles, o tai gali būti gera odos vėžio prevencija.

Geras veido šveitiklis = šveitiklis, pritaikytas jūsų odos tipui

Viena iš mažiausiai dirginančių priemonių –  fermentinis veido šveitiklis. Jį gali naudoti net jautrios, alergiškos, su išsiplėtusiais kapiliarais ar į aknę linkusios odos savininkai. Jei turite normalią arba mišrią odą – galite naudoti ir smulkiagrūdį veido šveitiklį. Kita vertus, stambiagrūdė versija ypač tinka riebiai odai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *