Turite maisto vagonėlį ir norite prekiauti? Jaunimo parkas ir Dainų slėnis laukia jūsų!

Vos atšilus orams daugelis alytiškių patraukia Jaunimo parko link. Ši vieta miestelėnus vilioja ne šiaip sau – čia gausu tiek mažiems, tiek dideliems skirtų veiklų: vaikų žaidimų aikštelės, treniruokliai, riedlenčių, parkūro, tinklinio ir krepšinio aikštelės, dviračių kalnelių trasa, senjorams skirtos erdvės ir kt.

Nenuostabu, kad po tokios gausybės veiklų čia pat norėtųsi užkąsti ar atsigaivinti. Būtų puiku parko lankytojams čia pat paragauti picos, suvalgyti burgerį, atsigaivinti ledais, sultimis, mineraliniu vandeniu ar kitu gaiviu gėrimu.

Tad jeigu turite maisto vagonėlį ir norite vasaros metu Jaunimo parke prekiauti maistu, užkandžiais ir gaiviaisiais gėrimais, mes laukiame Jūsų!

Vos prasidėjus vasarai į Dainų slėnį vėl sugrįš vasaros kinas, tad jo metu taip pat kviečiame maisto vagonėlių savininkus prekiauti maistu ir gaiviaisiais gėrimais. Vasaros kinas bus rodomas birželio 20 d., liepos 11 d. ir rugpjūčio 14 d.

Susidomėjote? Dėl prekybos iš maisto vagonėlių prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Verslo skyrių, el. p. kamile.albaviciene@alytus.lt arba tel. 8 315 55 121.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *