Kaip išsirinkti tinkamą lagaminą internetu?

Asociatyvi nuotr.

Ieškote lagamino, kuris jums praverstų ne tik kasmetinių atostogų metu, bet ir dažniau keliaujant? Tuomet reikia atkreipti dėmesį į kokybę, tik tada įsigysite aksesuarą daugeliui metų. Aptarkime, į kokias savybes reikėtų atsižvelgti renkantis lagaminą internetu.

Kelioninio lagamino pasirinkimo internetu taisyklės

  • Pagal poreikius pritaikytas dydis

Galite naudotis mažais (rankiniais), vidutiniais ir dideliais lagaminais. Jei dažniausiai keliaujate lėktuvu, būtinai atkreipkite dėmesį į bagažo dydį. Ypač kai lagaminą norite dėti į daiktadėžę virš sėdynės. Jei dažniausiai renkatės registruojamą bagažą, rinkitės didesnius lagaminus – į juos ne tik sutalpinsite daugiau drabužių, bet ir nereikės jaudintis dėl taisyklių, susijusių su skysčių kiekiu.

Atsižvelkite į savo poreikius, dažniausiai pasirenkamas transporto priemones ir daiktų, kuriuos paprastai pasiimate su savimi, skaičių. Dėl to dar lengviau apsispręsite dėl pritaikyto modelio.

  • Išsiskirianti spalva

Ar žinojote, kad išskirtinė jūsų lagamino spalva yra ne tik įdomus paįvairinimas, bet ir didelis patogumas oro uoste? Juk ji padės greičiau rasti registruojamą bagažą. Juolab, kad populiariausi yra klasikiniai juodos, tamsiai mėlynos arba pilkos spalvos modeliai. Pasirinkę energingas spalvas, kurias galima rasti internetinėse parduotuvėse, tikrai sumažinsite sumaišties riziką bagažo atsiėmimo metu. Įvairūs spalvoti lagaminai ir daugiau informacijos apie juos: bagsandmore.lt.

Tarp madingiausių spalvų yra bordo, violetinės, šviesiai pilkos, mėlynos ir žalios spalvos modeliai.

  • Tvirta ir ilgaamžė medžiaga

Jei pasirinksite modelį, pagamintą iš tvirtos medžiagos, naujuoju lagaminu tikrai galėsite naudotis daugelį metų. Rekomenduojame gaminius, pagamintus iš polikarbonato, nailono, polipropileno arba ABS. Kiekvienas iš šių variantų išsiskiria dideliu patvarumu, kuris puikiai atrodys net po daugkartinio laikymo bagažo skyriuje.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tvirtą ratukų medžiagą – geriausiai tinka variantai su metaliniais guoliais.

  • Gerai suprojektuotas modelis

Labai svarbu, kad pasirinktas lagaminas būtų gerai apgalvoto ir funkcionalaus dizaino, nes taip bus daug lengviau jį pakuoti ar tiesiog naudoti. Visų pirma atkreipkite dėmesį į vidų – pravers papildomi užtrauktukais užsegami skyriai, tinkleliai ar nedidelės kišenės, į kurias galėsite susidėti smulkius daiktus.

Be to, geras lagaminas turėtų turėti tvirtą pagrindą išorėje, taip pat 2 arba 4 ratukus, kad būtų lengviau transportuoti bagažą. Taip pat būtina turėti teleskopinę rankeną – geriausia tokią, kurią būtų galima reguliuoti pagal jūsų ūgį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *