Alytaus rajono vardą garsinantiems mokiniams – savivaldybės premijos

Tarybai pritarus, nuo šiol bendrojo ugdymo mokiniai už akademinius pasiekimus bus apdovanoti savivaldybės premijomis. „Itin svarbu įvertinti ir skatinti mokinių pažangumą bei mokymosi motyvaciją, skatinti siekti puikių mokymosi rezultatų“, – sakė merė Rasa Vitkauskienė.

Už kiekvieną valstybinio brandos egzamino 100 balų abiturientas gaus 250 eurų premiją, o gavusiems brandos atestatus su pagyrimu bus skiriama 200 eurų piniginė premija.

Savivaldybė pinigines premijas skirs ir mokiniams, laimėjusiems pirmąją–trečiąją vietas olimpiadose ir konkursuose. Priklausant nuo užimtos vietos, moksleivis gaus nuo 100 iki 200 eurų, jei laimėjimas šalies lygmeniu. Kiek daugiau – 150 iki 300 eurų – jei laimėjimas tarptautinis.

Moksleivių komandos, dalyvaujančios Lietuvos mokyklų žaidynėse ir užėmę pirmąją–trečiąją vietas, taip pat gaus premijas. Mokinių komanda, sudaryta iš 2–6 moksleivių, iškovoję prizinę vietą šalyje, gaus nuo 150 iki 300 eurų, laurus skynę užsienyje – nuo 250 iki 400 eurų. Komanda sudaryta iš 7 ir daugiau moksleivių atitinkamai gaus nuo 200 iki 400 eurų ir nuo 250 iki 450 eurų dydžio premijas.

Apdovanoti bus ir rajono etapuose olimpiadose bei konkursuose prizines vietas laimėję moksleiviai. Jiems bus įteikiamos padėkos ir atminimo dovanos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *