Įspūdinga: negalią turintis alytiškis lankininkas pateko į Lietuvos sveikųjų rinktinę

Praėjusį savaitgalį Kauno lengvosios atletikos manieže įvyko Lietuvos lankininkų federacijos organizuotos atrankos varžybos į Europos šaudymo iš lanko čempionatą. Iš viso į šią atranką buvo pakviesta 18 sportininkų, tarp jų ir 3 alytiškiai – Rolandas Baranauskas, Giedrius Kavaliauskas ir Emilis Tamulionis.

Įspūdingą ir įtemptą kovą dėl paskutinės vietos Lietuvos rinktinėje skriemulinių lankų grupėje šįkart surengė alytiškiai – Rolandas Baranauskas ir Giedrius Kavaliauskas. Pasibaigus kvalifikacinėms varžyboms abiejų lankininkų rezultatai buvo lygūs, tad paskutiniosios vietos savininką nulėmė 1 papildomas šūvis. Įtampą šįkart geriau atlaikyti pavyko Rolandui, kuriam ir atiteko vieta rinktinėje ir galimybė atstovauti Lietuvai Europos šaudymo iš lanko čempionate.

Olimpinių lankų grupėje startavusiam Emiliui Tamulioniui keleto taškų ir sėkmės pritrūko. Nors ASRC-Žaliasis lankas atstovas pademonstravo savo geriausią rezultatą, tačiau šįkart jis užėmė 6 vietą, o į nacionalinę rinktinę pateko tik 3 geriausi šios grupės lankininkai.

Vietas Lietuvos rinktinėje šiais metais iškovojo 3 Alytaus lankininkai – Rolandas Baranauskas, taip pat anksčiau vietas jau užsitikrinusios – Paulina Ramanauskaitė ir Inga Timinskienė. Iš viso 8 Lietuvos lankininkai gegužės mėnesį savo jėgas išbandys Esene (Vokietija) vyksiančiame Europos šaudymo iš lanko čempionate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *