Alytaus sporto ir rekreacijos centre duris atvers nauja kavinė

Alytaus sporto ir rekreacijos centre esančios kavinės patalpų nuomos konkursą laimėjo bendrovė „Draudilita“, alytiškiams geriau žinoma kaip miesto centre, Rotušės aikštėje, veikiantis restoranas „Carpe Diem“.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjos Auksės Juonienės teigimu, nuomos sutartis su laimėtoju turėtų būti pasirašyta artimiausiomis dienomis. „Nuomos sutartis bus pasirašyta penkerių metų laikotarpiui su galimybe jį pratęsti dar penkeriems metams“, – pažymėjo vedėja.

Minimų patalpų, adresu Naujoji g. 52, nuomos konkursas buvo skelbtas jau ne kartą ir šįkart restorano „Carpe Diem“ savininkai buvo vieninteliai dalyviai. Pasirašius sutartį, nuoma naujakuriams kainuos 400 Eur per mėnesį.

Kaip portalui Dzūkijosveidas.lt sakė restorano „Carpe Diem“ direktorė Eglė Mandeikė, konkrečios vizijos, ką tikslai ketina daryti išsinuomotose patalpose dar neturinti. „Kol vyko konkursas, idėjos spėjo pasikeisti kelis kartus. Kai jau turėsime raktus, galutinai nuspręsime, ką pasiūlysime lankytojams, bet veikiausiai bus kažkas tinkamesnio vaikams“, – sakė E. Mandeikė.

Ilgą laiką Alytaus sporto ir rekreacijos centre esančiose ir dabar išnuomotose patalpose veikė kavinė „Intra“.

Vienas komentaras apie “Alytaus sporto ir rekreacijos centre duris atvers nauja kavinė

  1. Vieno nesuprantu kaip toki sporti rumai be jokios reklamos. Kaip kluonas stovi mieste!!!! Det svieciancias reklamas dideles!!! Kur miesto valdzia!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *