Dalyvaukite iniciatyvoje „Grįžau į Alytų, nes jį myliu“!

Meilė – kai nori su kažkuo patirti visus keturis metų laikus. Kai nori su kažkuo bėgti nuo pavasarinio griaustinio po žydinčia alyva, o vasarą rinkti uogas ir maudytis upėje. Rudenį kartu virti uogienę, o žiemą – padėti išgyventi slogą ir ilgus vakarus…“ (rašytojas Ray Bradbury).

Ko gero, šį jausmą daugeliui teko patirti, juk meilė – galinga jėga. Ją jaučiame ne tik mylimiems žmonėms, bet ir augintiniams, gamtai, gimtiesiems kraštams.

Artėjant Šv. Valentino dienai dalyvaukite iniciatyvoje „Grįžau į Alytų, nes jį myliu“, papasakokite, kodėl nusprendėte gyventi ir kurti savo ateitį Alytuje, o mes Jums Šv. Valentino dienos proga padovanosime dovanų kuponą vakarienei muziejuje kavinėje „Traukinys M23“.

Neabejotinai, kiekvienas mūsų mylime gimtąjį miestą, juk čia prabėgo mūsų vaikystė, čia – mūsų namai, į kuriuos, kad ir kur bebūtume, visuomet norisi sugrįžti.

Kiekvienas gyvenime turime galimybę rinktis – vieni, palikę gimtąjį miestą, savo ateitį kuriame kituose Lietuvos ar užsienio valstybių miestuose, kiti – po kelerių metų didmiesčių šurmulį iškeičiame į gimtąjį Alytų.

Tad, jei esate alytiškis/ai, po kelerių ar keliasdešimties metų vėl sugrįžę gyventi į Alytų, pasidalinkite savo gyvenimo istorija su mumis!

Trumpos Jūsų istorijos lauksime iki 2024 m. vasario 8 d. el. paštu loreta.gaiziuviene@alytus.lt

Jūsų papasakota istorija bus skelbiama Alytaus miesto savivaldybės interneto portale www.alytus.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *