Buvusių Alytaus vaikų globos namų pastatas turi naują šeimininką

Buvusių Alytaus vaikų globos namų pastatą Pirmajame Alytuje, Juozapavičiaus gatvėje, išsinuomojo Klaipėdoje prieš 18 dienų įregistruota ir kol kas tik direktorių turinti bendrovė „Alytaus pensionatas“.

Ką klaipėdiečiai veiks Dzūkijos sostinėje, išsinuomotame daugiau nei 3 322 kvadratinių metrų ploto pastate, kol kas nėra labai aišku. Portalui Dzūkijosveidas.lt telefonu susisiekus su bendrovės „Alytaus pensionatas“ direktoriumi Romu Buivydu ir pasiteiravus, kokią veiklą jo vadovaujama įstaiga planuoja vykdyti, jis pasiūlė luktelti, kol bus atliktos visos procedūros ir pasirašyta nuomos sutartis.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjos Auksės Juonienės teigimu, pasirašyti nuomos sutarties laimėtoją planuojama pasikviesti dar šią savaitę. Pastatas bus išnuomotas ne penkerių, kaip buvo nurodyta ankstesnėse konkurso sąlygose, o dešimties metų laikotarpiui, kaip naujai patvirtino savivaldybės taryba. „Iš įmonės pavadinimo galima nuspėti, kokia veikla bus vykdoma – teikiamos socialinės globos paslaugos. Nuomos laikotarpį pratęsėme, nes investuotojams reikalingos ilgalaikės garantijos“, – sakė A. Juonienė.

Nuomos konkurso sąlygose taip pat buvo nurodyta, jog pastato naudojimo paskirtis – gyvenamoji. Nuomininkas, išsinuomojęs pastatą, savo lėšomis galės keisti paskirtį iš gyvenamosios į vieną iš nurodytų paskirčių: mokslo, administracinę, kultūros, gydymo, poilsio ar sporto, priklausomai nuo to, kokią veiklą vykdys.

Pastatą Juozapavičiaus g. 33 Alytaus miesto savivaldybei pavyko išnuomoti tik iš trečio karto ir už pradinę kainą, o bendrovė „Alytaus pensionatas“ buvo vieninteliai konkurso dalyviai. Už nuomą savivaldybei „Alytaus pensionatas“ kas mėnesį mokės daugiau nei 4 000 eurų.

Buvusių Alytaus vaikų globos namų pastato nuomos konkursas buvo skelbtas praeitų metų liepą ir gruodį bei šių metų sausį.

3 komentarai apie “Buvusių Alytaus vaikų globos namų pastatas turi naują šeimininką

    1. Labai gaila kad mūsų seimas daug didesnis piktnaudžiavimu užsiimantis politinis veikėjas .Nei Vienas Karys Celofanas kuri visų paprasčiausiai galima uždėti pavadėlį ir kaip šuneliui dalinti baudas .Man regis kad už tai ka pridarėtę savo šalies politikoje nieko nedarydami tik vykdote kažkokius nesuvokiamus pinigų plivimus .Kaltinate amžinai atrastą atpirkimo oželį .Na kada pagalvosite kokioje mes Kabėse Demokratinėjs visuomenėje gyvuojame absoliučiai niekieno net nesakome Lietuva Lietuviams Tai kiek dar Jėzaus krauju tepsite pateptuosius kurie taip nieko ir nesugebėjo padaryti savo Luetuvai kuri išvyko vergauri ir sirgti priklausomybės ligomis kitų šalių farmacijos šulams kurie sunkiais metalais mus išnuodys nereikės nei teismų nei karo pasekmių .Apikalipsė garantuota .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *