Alytaus miesto metų apdovanojimai: teikite kandidatus!

Alytaus miesto savivaldybė kviečia alytiškius iki 2024 m. sausio 15 d. siūlyti kandidatus Alytaus miesto savivaldybės Metų apdovanojimams. Jie bus suteikti praėjusiais metais įvairiose srityse miestui nusipelniusiems asmenims ir įmonėms.

 

Kandidatai bus nominuojami:

 

Už aktyvią visuomeninę veiklą. Apdovanojama veikli, kūrybinga, drąsi asmenybė, patraukianti paskui save žmones, suburianti efektyviai dirbančias komandas, nevengianti iššūkių, prisitaikanti prie pokyčių ir atvira Alytaus miesto bendruomenei palankioms naujovėms.

Už labdaringą veiklą. Apdovanojamas Alytaus miesto bendruomenės narys, fizinis ar juridinis asmuo, kuris atliko Alytaus miesto bendruomenei naudingą darbą, negaudamas už tai užmokesčio, savo, įmonės arba organizacijos lėšomis aktyvino savivaldybės socialinę, kultūrinę, sportinę, edukacinę, sveikatinimo ir kt. veiklą.

Už nuopelnus sveikatos apsaugai. Apdovanojamas Alytaus miesto savivaldybės įstaigos, nacionalinės ar tarptautinės organizacijos padalinio arba skyriaus darbuotojas, savanoris (fizinis asmuo), pasiekęs savivaldybės gyventojų sveikatos apsaugos srityje žymių laimėjimų.

Už nuopelnus kultūrai. Apdovanojama Alytaus miesto savivaldybės įstaiga / jos darbuotojas, nevyriausybinė organizacija / jos narys, pasiekę žymių laimėjimų skatinant bendruomenės kultūrinį aktyvumą ir kultūrinės veiklos kūrybiškumą, plėtojant aktyvią kultūros profesinę veiklą.

Už nuopelnus sportui. Apdovanojamas Alytaus mieste veikiančios sporto įstaigos darbuotojas, sportininkas, treneris ar komanda, nevyriausybinė organizacija / jos narys, pasiekę žymių laimėjimų aktyvinant savivaldybės gyventojų sportinį gyvenimą ar profesionalią sporto veiklą.

Už nuopelnus švietimui. Apdovanojama Alytaus miesto savivaldybėje veikianti valstybės ar savivaldybės įstaiga, jos darbuotojas, nevyriausybinė organizacija / jos narys, laisvasis mokytojas, mokslininkas ar mokslininkų grupė, pasiekę savivaldybės gyventojų edukacinės ar pedagogo profesinės veiklos žymių laimėjimų.

Už  nuopelnus versluimetų verslo naujokas. Apdovanojamas Alytaus miesto savivaldybėje veikiančios valstybės įstaigos, asociacijos, viešosios įstaigos, privataus verslo darbuotojas (fizinis asmuo), juridinis asmuo, aktyviai ir socialiai atsakingai plėtojantis verslą Alytaus mieste ir (ar) prisidedantis prie verslo plėtros Alytuje.

Už  nuopelnus versluiinovatyvus verslas. Apdovanojamas Alytaus miesto savivaldybėje veikiančios valstybės įstaigos, asociacijos, viešosios įstaigos, privataus verslo darbuotojas (fizinis asmuo), juridinis asmuo, aktyviai ir socialiai atsakingai plėtojantis verslą Alytaus mieste ir (ar) prisidedantis prie verslo plėtros Alytuje.

Už kuriamas investicijas Alytaus mieste. Apdovanojamas Alytaus miesto savivaldybėje veikiantis juridinis asmuo, kuris savo indėliu reikšmingai prisidėjo prie investicijų kūrimo Alytaus mieste.

Už nuopelnus vaiko gerovei. Apdovanojamas Alytaus miesto savivaldybėje veikiantis juridinis ar fizinis asmuo, savo iniciatyva ir pastangomis neatlygintinai padėjęs pagalbos reikalingam vaikui / vaikams, suteikęs prasmingą, veiksmingą materialinę, psichologinę ar moralinę pagalbą.

Už Alytaus miesto vardo garsinimą Lietuvoje  ir užsienyje. Apdovanojamas Alytaus mieste veikiantis juridinis ar fizinis asmuo, meno, sporto, švietimo, verslo ar kitų sričių laimėjimais garsinantis ir reprezentuojantis Alytaus miesto savivaldybę šalyje ir / ar užsienyje.

Už didvyriškus darbus ir išskirtinius poelgius. Apdovanojamas fizinis asmuo, pasižymėjęs savo drąsa ir didvyrišku poelgiu.

Už jaunimo savanorystės skatinimą – jaunimo organizacija ar jaunas asmuo, kuris savanoriauja ar suteikia savanorystės galimybes kitiems, yra aktyvus, pilietiškas ir visuomeniškas. Organizacija ar asmuo, kuris skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją naudingam darbui, skatindamas prie organizacijų prisidėti ir kitus, negaudamas už tai piniginio atlygio, bei sukuria pridėtinę vertę visuomenei.

 

Alytiškiai kandidatus, nurodę jų nuopelnus, gali siūlyti el. p. loreta.gaiziuviene@alytus.lt.

 

Apdovanojimus planuojama iškilmingai įteikti 2024 m. vasario mėnesį šventinio vakaro metu.

 

Informaciją apie apdovanojimų už nuopelnus teikimo tvarką rasite  https://va.alytus.lt/document/77372

 

Komunikacijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *