Teatrų festivalio COM·MEDIA atidarymas – jau šiandien!

Tavęs laukia įspūdingas XII-ojo tarptautinio teatrų festivalio COM·MEDIA atidarymo vakaras – šiandien 17.30 val. Alytaus teatro amfiteatras – ROTUŠĖS AIKŠTĖ!

O tu, ar jau turi bilietus į spektaklius? Ar jau pakvietei draugę ar draugą į teatrą? Jeigu ne – paskubėk, nes gali likti be bilieto! Nepraleisk progos sudalyvauti atidarymo šventėje, kuri vyks lauke, Rotušės aikštėje tikrai bus įdomu!

„Mes pažadame – bus tikrai spalvinga, interaktyvu ir svarbiausia – vėl garsiai paskleisime žinią, jog mieste karaliauja tarptautinis teatrų festivalis COM·MEDIA! Kviečiu visus penktadienio vakarą praleisti čia, Alytaus teatre, ir drauge su trenksmu atidaryti festivalio duris!“, – kviečia teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Po atidarymo 18 val. Klaipėdos dramos teatro spektaklis „Demonai“ (rež. Darius Rabašauskas.

Bilietą galite įsigyti čia: https://bilietai.kdt.lt/pasirodymas/637 O jų liko visai mažai!

Visą festivalio programą rasite čia: https://commediafest.com/lt/programa/commedia/

O rytoj, šeštadienį, šurmuliuos garsioji COM·MOON·A naktis. Vidas Bareikis, Oskaro Koršunovo teatras ir Edita Užaitė, Marius Povilas Elijas Martynenko ir kiti: per vieną naktį 28 renginiai ALYTAUS TEATRE!

Teatrinių įvykių naktis COM•MOON•A – partizaninė opozicija klasikiniam teatrui: kritiška, provokatyvi, progresyvi, solidari, draugiška, dekadentiška…. kupina naujų potyrių „alkanai“, smalsiai ir potyrių ištroškusiai publikai. Naktis, kurią prisiminsi visus metus ir vėl lauksi kitos!

Nuo rūsio iki rūbinės, nuo mažosios iki didžiosios salės, nuo galerijos iki kavinės… naktinėsime visame Alytaus miesto teatre. Ten, kur net nepagalvotum, kad gali virti naktinis teatro gyvenimas, kitoks – šelmiškas, garsus, trankus, įtraukiantis, neleidžiantis nė minutei sudėti akių!

COM·MOON·A programą rasite čia: https://commediafest.com/lt/programa/commoona/

Iki pasimatymo Alytaus miesto teatre!

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba (www.ltkt.lt)

Festivalio mecenatas: GLASS LT

Festivalio generalinis rėmėjas: MV GROUP Production |ALITA nealkoholinis

Strateginis teatro rėmėjas: Vita Baltic International

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *