Užupiškių bėdos su vandeniu nesibaigia, vandens tiekėjas ramina

 

Alytaus rajono Užupių kaimo gyventojų problemos dėl vandens nesibaigia. Į portalą Dzūkijosveidas.lt kreipėsi užupiškė Aleksandra Gecevičienė ir pasidalijo filmuota medžiaga, kuriame užfiksavo, koks vanduo iš čiaupo bėga jos šeimos namuose trečiadienio vakarą.

Pasak moters, toks rudos spalvos vanduo iš čiaupo bėga jau beveik visą savaitę, o geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas SĮ „Simno komunalininkas“ nepasivargina gyventojų aprūpinti geriamuoju vandeniu, ką turėtų daryti susiklosčius tokioms aplinkybėms. „Situacija yra nuolat pasikartojanti, metai iš metų, dėl jos esame kreipęsi net ir į Alytaus rajono savivaldybės merę, tačiau niekas nesikeičia“, – kalbėjo A. Gecevičienė.

Į Alytaus rajono savivaldybės merę Rasą Vitkauskienę ji kreipėsi ir problemą išdėstė dar kartą.

Ketvirtadienio rytą susisiekus su SĮ „Simno komunalininkas“ direktoriaus pavaduotoju Ernestu Šimansku, šis patikino, kad problema esą jau išspręsta – gedimas pašalintas, vandenvietėje vandens kokybė atsistatė, o skaidrus vanduo iš čiaupo užupiškius pasieks dar šiandien. „Beliko nuvykti į vietą ir išplauti trasa, kad nuosėdų nebeliktų visame tinkle“, – sakė E. Šimanskas.

Jis pripažino, kad ankščiau Užupiuose nemažai bėdų su vandeniu kildavo dėl senos įrangos. Pernai, Alytaus rajono savivaldybei skyrus papildomų lėšų, ji buvo atnaujinta. Dabar, pasak jo, problemų nebekyla, nebent atsiranda koks didesnis gedimas trasoje.

Apie Užupio kaimo gyventojų problemas dėl nekokybiško vandens prieš maždaug tris metus rašė ir portalas Dzūkijosveidas.lt publikacijoje „Užupiškių kantrybė išseko: vandens kokybė – prasta, o problema iš esmės nesprendžiama“ (nuoroda į straipsnį: https://dzukijosveidas.lt/2020/12/17/uzupiskiu-kantrybe-isseko-vandens-kokybe-prasta-o-problema-is-esmes-nesprendziama/?fbclid=IwAR2jYcqdhErz2ZLD-6Ti-rs4XrkITuV1nDKcrWDC6TSB9hZ743-3aDuRYiA).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *