Žinoma alytiškė dekoratorė D. Daugirdienė kviečia į kalėdines dirbtuves

Iki Kalėdų liko mažiau nei 50 dienų, o jei norisi namus papuošti savo rankomis darytomis dekoracijomis, tam prireiks laiko. Todėl žinoma Alytaus dekoratorė, save vadinanti visada žydinčių gėlių kūrėja Dovilė Daugirdienė ir sodyba „Bingo“ jau pirmą lapkričio sekmadienį pakvietė į kalėdines dirbtuvėles, kurias žada organizuoti kiekvieną savaitgalį.

Lelionių kaime įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje „Bingo“ susirinkusios moterys, merginos ir net vaikai gamino įspūdingus kalėdinius žaisliukus iš blizgančio pastorinto popieriaus. Dovilė yra sukūrusi tris apvalių žaisliukų dizainus, kuriuos ir mokė pasigaminti susirinkusias dalyves. Besišnekučiuojant, su arbata, sausainiais ir dekoratorės pagalba kiekviena jų per keletą valandų išmoko ir pasigamino pirmuosius papuošimus Kalėdoms.

Šį sekmadienį dekoratorė Dovilė ir sodybos įkūrėja Jolita kviečia išmokti lieti žvakes iš natūralaus bičių vaško, gaminti žaisliukus iš maumedžio kankorėžių ir susikurti po mielą nykštuką. Kitais savaitgaliais paeiliui bus kuriami tai kalėdiniai žaisliukai, tai kalėdinės dekoracijos.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1043627666986850/

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *