Alytaus miesto teatras kviečia švęsti Pyragų dieną: … nes dalintis – gera!

Tiesa, kuri, regis, pagrįsta gyvenimu – mes negalime padėti kiekvienam, tačiau kiekvienas gali padėti kažkam.

„Mes tikime, jog teatras gali padėti gydyti sielos žaizdas, tikime, jog nuoširdus juokas – mūsų palydovas, o ašaros – tik tikros ir jos bus tik džiaugsmo. Tai – svajonė, kuria gyvename. Mokėti gyventi šia diena ir dalintis savo gerumu šiandien, čia ir dabar – mūsų visų užduotis. Kartais pralekiame – nesustojame, galbūt užsimirštame, tačiau tokios dienos priverčia atsigręžti į tai, kas išties brangiausia – žmogus, todėl stengiamės būti atsakingais, empatiškais ir svarbiausia – nuoširdžiais“, – sako teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Kaip ir kasmet kviečiame lapkričio 6 d. (pirmadienį) 12 val. miesto širdyje – Rotušės aikštėje – pasivaišinti mūsų Alytaus miesto teatro komandos keptais pyragais, karšta šaltalankių arbata, sustoti pabendrauti ir tiesiog paklausti vienas kito: „Kaip gi tu gyveni?“

Pyragų diena – tik diena, o gyvenimas yra kasdiena – visos Jūsų paaukotos lėšos bus skirtos neįgaliųjų ir jų tėvų bei globėjų asociacijai „MIRABILIA“. „Norime ir siekiame, kad neįgalieji ir jų artimieji gyventų orų ir pilnavertį gyvenimą“, – sako žmonės, kuriems jūsų gerumas – tai dovana.

Susitikime pirmadienį 12 val. Rotušės aikštėje!

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *