Alytaus policijos pareigūnai minėjo Kriminalinės policijos dieną

Jei iš viso yra pašaukimas, tai kilniausias pašaukimas yra darbas. Kalbant apie Jūsų darbus, norisi pasakyti, kad dažnai Jūs tyliai ir atkakliai ieškote tų, kurie peržengia įstatymo ribas“, – linkėdamas ir toliau išdidžiai ir atsidavusiai tarnauti tėvynei ir žmogui, kriminalistus sveikino šią sritį kuruojantis Alytaus apskr. VPK viršininko pavaduotojas Virginijus Jaruševičius.

Pilną salę pareigūnų kartu su kriminalistais sveikino Alytaus miesto ir rajono savivaldybės bei prokuratūros atstovai. Gausybė savivaldos padėkų ir Alytaus apskrities vadovybės apdovanojimų už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, bendradarbiavimą ir pasiektus rezultatus buvo įteikta pareigūnams šventės metu. Renginyje nebuvo pamiršti ir policijos sistemos veteranai, kuriems padėkojo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pavaduotojai Virginijus Jaruševičius ir Raimundas Jaciunskas.

Po oficialios renginio dalies muzikinį sveikinimą susirinkusiems padovanojo Alytaus jaunimo centro vokalinė grupė „Boružėlė“ ir jos vadovė Raimonda Remeikienė.

Susirinkę svečiai ir vadovai Kriminalinės policijos dienos proga kolegoms linkėjo ištvermės ir kantrybės, dėkojo už jų atsidavimą darbui, nes tai yra mūsų saugumo garantas.

Alytaus apskrities VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *